HK Dukla Michalovce – HK Sabinov 6 :4 (1:2, 1:1, 4:1)

II. Hokejová liga

HK Dukla MIchalovce - Sabinov

Michalovce sa s posledným celkom tabuľky poriadne potrápili. Hokejisti Sabinova dobre korčuľovali a neustále si vynucovali tlak pred domácou bránou. Navyše ich podržal aj vynikajúco chytajúci brankár. Michalovčania dlho nevedeli nájsť recept ako ho prekonať. Domáci mali navyše výhodu trestného strieľania, ktorú nevyužili. Po dvoch tretinách Sabinov viedol 3:2 a zdalo sa, že privedie zápas do víťazného konca. V poslednej tretine už  ubúdali sily a na tresnej lavici sa pravidelne striedali hráči oboch celkov. Michalovčania boli dôraznejší pred súperovou bránou a to prinieslo zvrat v zápase. Nakoniec ešte hostia pri pokuse vyrovnať odvolali brankára a Michalovčanom sa podarilo do prázdnej bránky poistiť výsledok. Každopánde bol zápas divácky veľmi zaujímavý s množstvom zvratov hlavne v poslednej tretine.

napísal: L. Boka