Kovohuty Krompachy – 1.BK Michalovce 64 : 77

I. Basketbalová liga mužov – 7. kolo nadstavbovej časti – po polčase (19:30)

Podobne ako Prešovu aj Krompachom išlo v tomto zápase prakticky o existenciu v 1. lige a chceli  bezpodmienečne vyhrať. Hostia však už posilnení o Luttera však boli opačného názoru, nechceli stratiť svoju neporaziteľnosť a domácim nič nedarovali. Už od začiatku si vytvorili 10 bodový naskok, ktorý si udržiavali celý prvý polčas. Na začiatku 3. štrtiny síce domáci hlavne vďaka chybám hostí znížili na rozdiel 7 bodov 30:37, ale to bolo z ich strany všetko. Hostia zvýšili obrátky čoho výsledkom bol 20 bodový rozdiel na začiatku 4. štvrtiny.

Michalovčania umnou hrou domácich takmer k ničomu nepustili. Výborne zahrali v útoku Roman Rakovský, Lutter i Czako a v obrane Holda s Martinom Rakovským. Pri absencii trénera I. Rakovského sa výborne zhostil úlohy trénera M. Svitlica. Michalovčania tak naďalej ostávajú bez prehry s výrazným náskokom na čele.

Body: Lutter 20, Rakovský R. 20, Czako 19, Tebeľák 7, Šimko 6 Holda 5,