Miškolc – HK Michalovce 3:4 po sn.

Prípravný zápas

po tretinách ( 0:0,  2:0, 1:3 )

Domáci Miškolc v zostave so štyrmi Fínmi nebol vôbec ľahkým súperom. Hlavne zásluhou Fínskeho útoku 10 minút pred koncom viedol Miškolc už 3:0. Hokejisti Michaloviec sa však nevzdali a po góle Minčáka v 54. minúte zdvihli hlavu. Domáci sa ešte nestihli ani spamätať a o 50 sekúnd už Zalužický znížil na rozdiel jediného gólu. Začal sa pravý hokejový boj o každý puk. Michalovčania zvýšili na dôraze a domáci Miškolc sa snažil ubrániť si svoj jednogólový náskok. Zvýšený dôraz sa nakoniec Michalovčanom vyplatil a v čase 59.11 Lukáš Bajko vyrovnal na 3:3.  V samostatných nájazdoch bol úspešný iba náš Minčák a tak hokejisti HK Dukla Michalovce ukončili svoju prípravu víťazne.

Nasledujúci zápas, ktorý Dukla odohrá už bude majstrovský. Úvodný zápas sezóny  odohrá v piatok o 17.30 na domácom ľade proti ŠHK Piešťany

napísal: L. Boka