1.BKD Michalovce – BKM Bardejov 71:56

1.BKD  Michalovce – BKM Obnova Bardejov 71:56 1.BKD  Michalovce – BKM Obnova Bardejov 71:56 1.BKD  Michalovce – BKM Obnova Bardejov 71:56 1.BKD  Michalovce – BKM Obnova Bardejov 71:56 1.BKD  Michalovce – BKM Obnova Bardejov 71:56

11.kolo – 1. basketbalová liga žien

1.BKD  Michalovce – BKM Obnova Bardejov 71:56

po polčase (27:36) po štvrtinách (14:12, 13:24, 23:15, 21:5)

„Zápas sme začali v podstate vynikajúco. Dostali do náskoku a viedli sme asi o 10 bodov. Zrazu sme nechali súpera aby sa dotiahol. Súper sa dostal na koňa. Prakticky celý prvý polčas, celá naša predná línia vôbec nebránila. Hráčky súpera zachytávala až naša zadná línia. Tým pádom hráčky v zadnej línii získavali veľa faulov. Výsledkom bolo, že Hamadejová  sa dosť skoro vyfaulovala. Čo bolo dosť zlé.  V druhom polčase sme vsadili na to, že naše mladé dievčatá, prakticky vekom ešte  juniorky, Fiedlerová a Lipková aj s Lenkou Kunkovou zrýchlili podstatne vpredu hru. Tým pádom sme sa dostali do tempa . Vyrovnali sme skóre, ktoré bolo v náš neprospech, prakticky až 12 bodovo. Šli sme do vedenia my a to sme už nepustili. Takže som rád, že to potiahli aj tie mladé hráčky. Veľmi dobre konečne zahrala Vargová, ktorá dala veľmi dôležité body.  Po polčase som im povedal, že musíme tesnejšie brániť. Pristupovať k tým hráčkam, pretože vieme o dvoch hráčkach, ktoré sú vynikajúce strelkyne z vonku.  Tie nám v prvom polčase dali 6 trojok. Veľmi ťažko sa potom hrá. Nebránime tieto hráčky a ony dajú v dôležitých momentoch  body. Potom sme ich začali brániť podstatne tesnejšie a už to bolo úplne iné.“