Štart Trenčín – IUVENTA Michalovce 20:26

12.kolo – WHIL

HK Štart Trenčín – IUVENTA Michalovce 20:26

po polčase (7:11)

V predohrávke 12. kola WHIL v prvom polčase dominovali predovšetkým brankárky a obrany nad útokmi. Michalovce o svojom štvorgólovom vedení v záverečnej deasaťminútovke prvej časti hry. Druhý polčas veľmi dobre začali domáce, za necelé 2 minúty znížili na 10:11 a v 37. minúte vyrovnali na 12:12. Stretnutie zdramatizovali ešte raz, keď v polovici polčasu v priebehu necelých dvoch minút znížili z 12:16 na 15:16. V závere sa prejavili kvality a skúsenosti Iuventy, ktorá napokon vyhrala rozdielom šiestich gólov.