Duslo Šaľa – Iuventa Michalovce 22:25

Semifinále Slovenského pohára žien - Lucia Tobiášová Semifinále Slovenského pohára žien - Zuzana Piskayová Semifinále Slovenského pohára žien - tréner Michal Lukačín Semifinále Slovenského pohára žien - Sylvia Jenčíková
Semifinále Slovenského pohára žien - Dominika Horňáková Semifinále Slovenského pohára žien - Dominika Horňáková Semifinále Slovenského pohára žien - Dittelová-Obšatníková a Weibelová Semifinále Slovenského pohára žien - Alžbeta Tóthová

Semifinále Slovenského pohára žien 2008/2009

Slovan Duslo Šaľa – IUVENTA Michalovce 22:25

po polčase  (13:14)

Po nie veľmi vydarenom prvom polčase sa Iuvente po prestávke podarilo otočiť výsledok vo svoj prospech, a to najmä vďaka úspešnej hre v oslabení o dve hráčky za stavu 20:21 v 53. minúte. Počas tohto oslabenia Michalovce strelili dva góly a žiadny neinkasovali. Tento moment bol z pohľadu konečného výsledku a teda postupu do finále podľa slov trénera M. Lukačína rozhodujúci.

Michal Lukačín, tréner Iuventy: Prvý polčas nám nevyšiel, hlavne v útočnej fáze sme sa nedokázali dostatočne presadiť. Celé prvé dejstvo sme iba doťahovali náskok súpera. Po prestávke sme sa snažili hrať ešte rýchlejšie, častejšie sme strieľali a v neposlednom rade sa prejavilo aj to, že sme mali viac fyzických síl. To bude dôležité aj zajtra vo finále proti ŠKP Bratislava.