Legato Svit – 1. BK Michalovce 85:59

8.nadstavbové kolo – 1. basketbalová liga mužov

po polčase (40:24) – Štvrtiny: (16:13, 24:11, 19:22, 26:13)

Legato Svit - 1. BK Michalovce 85:59Michalovciam sa nepodarilo vrátiť Svitu domácu prehru. Prvá štvrtina sa niesla v prevahe hostí a základná päťka Biganič, Svitlica, Mižák, Rakovský Martin i Roman Rakovský kontolovali vývoj hry. V druhej časti domáci zväčšili dôraz pod oboma košmi a odskočili Orlom až o 16 bodov, v tomto úseku Michalovce nazbierali až 15 stratených lôpt a tak nečudo, že rozdiel bol až taký veľký. V druhom polčase začal 1.BK sťahovať náskok súpera, keď sa zlepšila súhra v obrane i v útoku. Holda, Mižák, Svitlica za sebou potiahli Tebeľáka a bratov Rakovských, na konci tretej štvrtiny bolo už len o 8 bodov. Chvíľu sa zdalo, že Michalovce môžu zápas zdramatizovať, no opak bol pravdou. Svit spresnil hru a z  pomerne vyrovnaného zápasu bol rozdiel až o 26 bodov.