DUKLA Michalovce – HC 07 Detva 4:3 p.p.

DUKLA Michalovce - HC 07 Detva 4:3 p.p DUKLA Michalovce - HC 07 Detva 4:3 p.p DUKLA Michalovce - HC 07 Detva 4:3 p.p DUKLA Michalovce - HC 07 Detva 4:3 p.p

5. kolo – I. hokejová  liga SR – sezóna 2009-2010

DUKLA Michalovce – HC 07 Detva 4:3 p.p

po tretinách (1:1, 1:2, 1:0 – 1:0)

Tréner Dušan Kapusta po zápase:

Krátke zhodnotenie zápasu:
Myslím si, že to bol podobný zápas ako sme odohrali s Prešovom, alebo Kežmarkom. Napínavý bojovný zápas z obidvoch strán. Bolo vidieť na súperovi, že tam má skúsených hráčov ako Pohorelec alebo Malček. Podržal ich aj brankár, aj keď mal v niektorých fázach aj šťastie, keď sme nedali pri našich presilovkách góly.  Škoda, že hneď ako sme sa konečne ujali vedenia 1:0, tak o minútu neskôr sme dostali gól po fatálnej taktickej chybe na 1:1. Druhá tretina nám nevyšla. Nehrali sme kolektívne a hráči sa dostávali do kŕčovitého spôsobu hry. V tretej tretine sa nám zranil brankár Marton, čo ma veľmi mrzí, našťastie sa nám vďaka kolektívnej hre podarilo vyrovnať. V predĺžení to bola od Misála  naozaj hokejová lahôdka, keď prešiel klziskom a rozhodol zápas.

Máte nejaké bližšie informácie ako to vyzerá s brankárom Martonom?
Nevyzerá to veľmi dobre. Zranenia triesla  sú vždy nepríjemné a keď si ho aj natiahol, tak je to výpadok minimálne na dva týždne. Neviem ako budeme reagovať, je to ešte veľmi horúce. Musíme sa ešte poradiť s vedením. Predsa len máme dvoch mladých menej skúsených brankárov a čaká nás ťažká séria. Zápas v Bardejove, potom doma Brezno a neskôr zasa zápas v Prešove. A tieto zápasy budú stáť aj na brankárovi.

17:48 – Richard Miľovčík ( Peter Misal, Radoslav Regenda) – pres/1
23:47 – Robert Franc ( Martin Segľa)
51:55 – Martin Segľa ( Slavomír Bodnár, Robert Franc) – pres/2
60:30 – Peter Misal – pres/1

Góly Detva:
19:06 – Michal Babkovič ( Tomáš Lesko,  Ján Šufliarsky)

Zostava HK Dukla Michalovce:
Robert Marton, Kristián Kolesár, Slavomír Bodnár, Peter Štekláč, Branislav Štefan, Robert Franc, Martin Segľa, Radovan Petruňa, Radoslav Regenda, Juraj Pavličko, Richard Miľovčík, Peter Misal, Martin Stripai, Ladislav Mucha, Milan Mach, Ján Macík, Ján Zalužický, Richard Falis, Ladislav Sabol, Ján Kachnič, Tomáš Stríž

Zostava HC 07 Detva:
Martin Trebuľa, Juraj Lehocký, Peter Rojík, Patrik Ľupták, Tomáš Lesko, Michal Babkovič, Branislav Kubka, Lukáš Kozelnický, Dušan Pohorelec, Július Malček, Milan Čanky, Ján Šufliarsky, Ján Škvarka, Ľubomír Čtvrtníček, Milan Cútt, Stanislav Čársky, Michal Ľupták, Lukáš Rapčan, Branislav Srnka, Slavomír Smutný

Rozhodcovia: Halecký Miroslav, Hric Peter, Smerek Vladimír, Vasilňák Ladislav (inštruktor)
Návšteva: 1400 divákov