Vzájomkné zápasy:
8. kolo – DUKLA Michalovce – HK Brezno 5:0
18. kolo – HK Brezno – HK Dukla Michalovce 5:4 p.p.

Bývalý hráč Michaloviec, teraz útočním Brezna – Ján Macík:
Boli to určite zvlástne pocity  vykorčuľovať v Michalovciach na ľad . Cítil som sa tu ako doma, akurát, že som musel hrať proti mojim bývalým spoluhráčom. Ale vyhecovalo ma to a tlačilo do útoku.  Mal som však dlhšiu prestávku a chvíľu mi trvalo kým som sa rozohral.  Zápas bol dosť vyrovnaný, ale urobili sme pár chýb, z ktorých sa musíme poučiť do nasledujúcich zápasov.  V Brezne to zatiaľ všetko vyzerá na dobrej ceste. Pomaly sa tam udomácňujem. V kabíne je dobrá partia.

Brankár HK Michalovce – Róbert Marton:
Prichádza také oživenie, diváci  môžu vidieť viac gólov a tie sú korením hokeja. Z tohto pohľadu musel byť dnešný zápas pre divákov určite zaujímavý.  Škoda, že za stavu 4:2  sme začali hrať viac v strese ako tie prvé dve tretiny.  Začali sme sa dopúšťať zbytočne veľkých chýb v obrane. Trochu nám chýba taký klasický center, ktorý by mal  vypomáhať obrancom.  V defenzíve nám to začalo trocha škrípať, ale šťastie , že sme dnes vyhrali .

01:01 – Martin Slovák ( Radoslav Regenda)
03:00 – Martin Segľa ( Ján Zalužický, Slavomír Bodnár)
28:06 – Ján Zalužický
36:10 – Viktor Štefanech ( Michal Kozák, Martin Slovák)
49:39 – Juraj Minčák ( Marek Náhlik)