Vysoká prehra Orlov

introke

24

Orli nezačali dobře , keď prehrávali 7:0, ale postupne sa dostali do zápasu a prvú štvrtinu prehrali o 4 body. V polovici druhej štvrtiny sa domácim podarilo zvýšiť náskok, keď sa im darila streľba a orlom robili problémy najmä rýchly obvodový hráči súpera.

V tejto štvrtine si obnovil zranenie R.Rakovský a keď sa na začátku polčasu vyfauloval Mižák, hostia dohrávali len s okyptenou zostavou, ktorá na dobre rozbehnutého súpera nestačila. Hosťom chýbali aj Šimko s Maškulíkom a tak sa lepší výsledok nedal čakať a domáci zaslúžene zvíťazili.

Kapybary Košice – 1.BK Michalovce 106:54 (48:27)

Štvrtiny : (22:18, 26:9, 35:10, 23:17)

Odvetu s týmto súperom odohrajú Orli netradične v utorok 8.5.2012 o 19:15 v telocvični GPH v Michalovciach.

Body a zostava : Šanta 14, T.Mitterpák 13, R.Rakovský 10, L.Jäger 8, T.Mižák 5, S.Novakovský 2, P.Biganič 2, Mikulský

Doskoky : Šanta 7, T.Mitterpák 5

Zisky : Mižák 3

Asistencie : Biganič 3

Bloky : Šanta 3

Za hostí : Mišinský 32, Probala 26, Lipnický 15