Dukla ľahko vyhrala

dukla-pb_intro

dukla-pb-17

V 17. kole prvej hokejovej ligy Dukla Michalovce hostila Považskú Bystricu. V celom zápase jednoznačne dominovala. Už po prvej tretine sme viedli vysoko 4:0. Zápas nakoniec skončil jednoznačným víťazstvom domácich 9:5.

Prvý gól zápasu padol v presilovke piatich proti trom po strele obrancu Vorobela už v druhej minúte stretnutia. O pár minút po peknej akcií Macejku, Rusnáka a Palovčíka, bolo 2:0. Prvá tretina skončila jednoznačne 4:0 pre domáce mužstvo a bolo prakticky po zápase.Súpera sme v nej vysoko pre-strieľali, pre-korčuľovali a zaslúžene vysoko viedli. V druhej a hlavne tretej tretine sa hra vyrovnala a hostia nám strelili päť gólov. No napriek tomu sme poľahky držali vývoj zápasu vo svojich rukách a zaslúžene vyhrali 9:5

• 13. Fajčák (Macejka, Chovan)
  • 18. Palovčík (Fajčák) 25.Fajčák (Macejka)

Zostava Dukla:

Kurali – Žemba, Hrubý, Rusnák, Vorobel, Briják, Šeliga, Gavura, – Kmiť, Šechný, Macejka – Fajčák, Palovčík, Drotár – Zorvan, Linet, Čavrk – Šimčák, Banovský, Halapy

{yoogallery src=[/images/obr2/sport/dukla/pb] thumb=[polaroid] width=[100] height=[100] title=[Dukla – PB 9:5]}