Zemplínske derby v réžii Dukly

intro tv
TV-Dukla-28
V prvej tretine videli diváci iba jediný gól, čo bola zásluha v pohode chytajúcich gólmanov, ktorí sa predbiehali, kto vytiahne krajší zásah. Svätyňu Dukly chránil po dlhšej odmlke obľúbenec michalovských fans Tomáš Petro, trebišovskú zas michalovčanom dobre známy Peter Babkovič.
Od druhej tretiny už tempo hry začala diktovať Dukla a po chybách v trebišovskej obrane donútila tri krát kapitulovať aj brankára Babkoviča. Domáci sa však nevzdávali, aj v tretej tretine si vytvorili niekoľko pekných príležitostí na skórovanie, ale „srdciar“ Tomáš Petro v drese Dukly si zjavne vychutnával zápas aj za podpory svojich prívržencov a po zápase sa michalovským fanúšikom patrične poďakoval za podporu.

24. kolo prvej hokejovej ligy

Hokejový klub Trebišov – HK Dukla Michalovce 1:4

(1:0, 0:3, 0:1)

Góly a asistencie:
  • 14:04   17 Juraj Rusič
  • 27:09   77 Anton Čavrk (10 Miloš Palovčík)
  • 36:19   8 Martin Drotár (7 Ladislav Halapy, 59 Peter Čížek)
  • 39:11   59 Peter Čížek (69 Maroš Žemba, 8 Martin Drotár)  pres/1
  • 45:07   24 Richard Šechný (8 Martin Drotár, 69 Maroš Žemba)  pres/1

HK Dukla Michalovce: 33 Tomáš Petro GK – 69 Maroš Žemba RD, 9 Jozef Hrubý LD, 87 Tomáš Banovský RW, 24 Richard Šechný CE, 8 Martin Drotár LW, 17 Patrik Gavura RD, 18 Slavomír Vorobel LD, 88 Ľuboš Fajčák RW, 10 Miloš Palovčík CE, 77 Anton Čavrk LW, 26 Ľubomír Chovan RD, 7 Ladislav Halapy LD, 20 Peter Cmorej RW, 93 Jakub Linet CE, 21 Filip Macejka LW, 59 Peter Čížek RW, 19 Dominik Šimčák CE, 25 Ivan Zorvan LW

HK Trebišov: 30 Peter Babkovič GK – 14 Boris Ružička RD, 21 Erik Ivančo LD, 12 Juraj Minčák RW, 17 Juraj Rusič CE, 11 Juraj Zemko LW, 24 Daniel Neumann RD, 13 Matúš Petričko LD, 81 Ivan Králik RW, 23 Richard Miľovčík CE, 89 Martin Schnelly LW, 66 Dušan Kobeľa RD, 71 Ondrej Senčák LD, 10 Juraj Pavličko RW, 16 Mário Pisio CE, 9 Martin Kovaľ LW, 52 Igor Grega RD, 8 Pavol Valko LD, 41 Martin Marcinko RW, 61 Vladimír Čopák CE, 47 Marek Oravec LW

Rozhodca: Lauff, Jobbágy, Kalina

Divákov: 885

{yoogallery src=[/images/obr2/sport/dukla/tv-mi] thumb=[polaroid] width=[150] height=[150] title=[Trebišov – Dukla 1:4]}