Futbalisti porazili Zlaté Moravce

MG 3814
Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zaknihovali v jarnej časti druhé ligové víťazstvo.
V zápase 26. kola Fortuna ligy totiž zvíťazili na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce 2:1, keď o ich výhre rozhodol v nadstavenom čase Milan Šimčák! Ešte predtým otvoril skóre zápasu v dvanástej minúte Filip Serečin, na čo reagoval vyrovnaním sedem minút pred koncom Bulhar Kostadinov. Zverenci trénera sa tak vrátili na ôsme miesto v tabuľke, na ktorom majú pred deviatou Senicou dvojbodový náskok. Najbližšie sa predstavia počas Bielej Soboty v Podbrezovej.

FC ViOn Zlaté Moravce – MFK Zemplín Michalovce 1:2

po polčase (0:1)

Góly: 83. Kostadinov – 12. Serečin, 90.+ Šimčák.

Žltá karta: 87. Pintér (Zlaté Moravce).

Rozhodovali: Mastiš – Hrčka, Súkeniková.

Divákov:

FC VION: Kováč – Pastva, Karlík, Pintér, Chren – Bariš – Orávik (46. Machuča), Kostadinov, De Oliveira, Válovčan (64. E. Ujlaky) – Pepe Guilavogui (76. Privat Yao).

MFK ZEMPLÍN: Macej – Vajs, Kavka, Sipľak, Qose – Grič – Žofčák, Turik (88. Danko), Serečin (72. Šimčák), Leško (69. Koscelník) – Kushta.