Michalovce a ich podoby na fotografiách a pohľadniciach

S príchodom jari pre vás každoročne otvárame obľúbenú Galériu pod nebom.

Ani v tomto roku to nebude inak a už v piatok 27. apríla sa obyvatelia aj návštevníci nášho mesta môžu tešiť na nové obrazy priamo v parku na Námestí osloboditeľov.

bty

Témou budú tentokrát ukážky z pripravovanej publikácie, ktorú vydá Mesto Michalovce na jeseň tohto roka, pod názvom Michalovce a ich podoby na fotografiách a pohľadniciach.

Pre tých starších zabudnuté, pre mladých nepoznané, pohľady na naše mesto, budú zaiste zaujímavým spestrením prechádzok v pešej zóne.

Zhotoviteľom vystavovaných obrazov je firma Printmedia s.r.o., ktorá bola vybratá na základe prieskumu trhu s najnižšou ponúknutou cenou 1440 eur s DPH za komplexnú dodávku – grafický návrh a spracovanie fotografií, tlač obrazov na plast a ich montáž na stojany.

Galéria bude sprístupnená do konca júna.

V júli sa môžeme tešiť na ďalšiu výstavu – Amerikánske domy na Zemplíne, ktorú pripravujú pracovníci Zemplínskeho múzea. A do tretice v tomto roku, predstavíme v septembri aj výstavu pod názvom Dvorná dáma Irma Sztaray a jej príbuzní, ktorú tiež pripravujú v Zemplínskom múzeu k 155. výročiu narodenia dvornej dámy.

Diskusia k článku