Silní muži a EXPRES STREET party pod holým nebom

Mesto Michalovce v spolupráci s ŠK Zemplín Michalovce – Silový trojboj vás pozývajú na Slovenský pohár silných mužov, ktorý sa uskutoční 14. júla na Obchodnej ulici v Michalovciach. Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora mesta.

Začíname v sobotu o štrnástej hodine stretnutím silných mužov, tzv. strongmanov. Môžete sa tešiť na svetovú špičku borcov, ktorí predvedú svoje silácke umenie priamo pred vašimi očami. Súťažné kolá sú skutočne pestré a budete si môcť vychutnať dvíhanie klady, nosenie kufrov, držanie áut, dvíhanie betónových gulí a ťahanie kamióna.

Štvrté kolo X-fit cupu bude rozhodne zaujímavé. Nenechajte si ho ujsť.

Ale v sobotu sa program v Michalovciach po strongmanoch rozhodne nekončí. Mesto Michalovce v spolupráci s rádiom Expres  vás o devätnástej hodine pozývajú na Expres Street Party. Legendárna letná žúrka sa uskutoční v Parku študentov. Tešiť sa môžete na svetelnú show, špičkový zvuk a úžasnú atmosféru v duchu „premeň s nami ulicu na stage a príď sa baviť na Expres Street Party.“

Na pódiu sa predstavia hviezdni interpreti ako populárna skupina Nocadeň, speváčka Dominika Mirgová, raper Majself a dížeji DJ Tomáš z rádia Expres, DJ Sukowach a DJ Jay, Jay. Programom bude sprevádzať moderátorka rádia Expres Michaela Mäsiarová. Spievať a tancovať pod holým nebom môžete do neskorej noci. Vstup na podujatie je zadarmo.

Neseďte doma a príďte sa zabaviť na skvelý žúr do ulíc nášho mesta.

 

Tešíme sa na Vás!

 

Diskusia k článku