Apríl

Program kina Centrum Michalovce – Apríl 2018

 

1.4. nedeľa o 19.30 hod.(2D)

3.4. utorok  o 17.15 hod.(2D)

USA/2018/140 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Continental-film

READY PLAYER ONE: HRA SA ZAČÍNA (READY PLAYER ONE)

Hranica medzi virtuálnym a reálnym svetom môže byť tenká. A potom ide o život.
V roku 2045 je svet veľmi nehostinné miesto. Stredoškolák Wade Watts, tak ako väčšina ľudstva, uniká pred bezútešnou realitou do virtuálnej utópie zvanej OASIS, kde môže byť každý, kým len chce. Existujú tu tisíce planét, na ktorých sa dá žiť, hrať, ale aj zamilovať. Tvorca OASIS-u James Halliday totiž zomrel bez potomkov a svoje rozprávkové bohatstvo spolu s OASIS-om sa rozhodol darovať človeku, ktorý rozlúšti hádanky a splní úlohy roztrúsené v jeho výtvore. Milióny ľudí sa celé roky márne pokúšajú rozpliesť hustú sieť odkazov na popkultúru z konca dvadsiateho storočia. Až kým Wade jedného dňa nenatrafí na kľúč k rozlúšteniu prvej hádanky a odrazu stojí proti tisíckam súperov v zúfalých pretekoch o uchmatnutie hlavnej ceny. Nejde tu však len o lákavú výhru, ale najmä o desivý dosah pretekov na skutočný svet, ktorý sa od základov zmení…(akčný, scifi, triler)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Slovenské titulky

https://youtu.be/FEzEpCCepyg

3.4. utorok  o 19.45 hod.

4.4. streda o 18.00 hod.

VB/USA/RU/UA/2018/85 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Continental-film

DANCER

Sergej Vladimirovich Polunin. Ikona.Génius. Rebel.
Obdarený veľkou vytrvalosťou a zanietením, Sergej Polunin vzal tanečný svet útokom a stal sa historicky najmladším sólistom Kráľovského baletu v Londýne. V dvadsiatich piatich rokoch bol na vrchole kariéry. Rozhodol sa však odísť a tanec úplne opustiť. Dokumentárny film režiséra Stevena Cantora sleduje život tohto osobitého umelca, od jeho márnotratných začiatkov na Ukrajine cez strhujúce výkony vo Veľkej Británii, Rusku a nakoniec i v Spojených štátoch, kde ho David LaChapelle nakrútil pri tanci na Hozierovu skladbu Take Me to Church a video sa okamžite stalo hitom internetu. Film okrem oslavy Poluninovho rýdzeho talentu a nespútaných ambícií uvažuje tiež o tom, či bohatstvo a úspech stačia k nájdeniu osobnej a profesijnej identity…?
Sergej Vladimirovich Polunin sa narodil 20. novembra 1989 v ukrajinskom meste Kherson. V období 4 až 8 rokov trénoval balet na miestnej akadémii, nasledujúce štyri roky strávil so svojou mamou v Kyjeve, kde navštevoval Kiev State Choreographic Institute. V Kyjeve žil mladý Sergej len so svojou matkou, keďže rodina sa v snahe zabezpečiť synovi baletné vzdelanie rozdelila. Otec prijal prácu v Portugalsku, stará mama odišla pracovať do Grécka.
Rodičia sa rozviedli, keď mal Sergej pätnásť rokov. Touto skutočnosťou zostal však navždy traumatizovaný. Stratil motiváciu tancovať. Dostal prezývku „zlý chlapec baletu“, začal piť, vynechávať lekcie, vystupoval pod vplyvom kokaínu, nechal sa potetovať a svojím správaním sa netajil. Polunin sa stal najmladším sólistom Londýnskeho kráľovského baletu, no v roku 2012 rezignoval. Keď odišiel z Londýna, dostal pozvanie do Ruska do divadla Igora Zelenskeho a stal sa sólistom v divadle The Stanislavsky Music Theatre a v Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theatre. Koncom apríla 2013 odišiel z nácviku baletného predstavenia Polnočný expres len pár dní pred plánovanou premiérou….
V roku 2014 spolupracoval s americkým fotografom a hudobným režisérom Davidom LaChapellom a stal sa súčasťou hudobného klipu Take me to Church. Video, ktoré má viac ako 22 miliónov pozretí, je súčasťou dokumentárneho filmu Dancer. (tanečný, životopisný, dokument)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Slovenské titulky

 

4.4. streda o 19.30 hod.

DE/FR/2017/105 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/ASFK

ODNIKIAĽ (AUS DEM NICHTS)

Katja je vydatá a spolu so svojím mužom Nurim a synom Roccom žije spokojným životom. Stačí však jeden moment a jej život sa zmení. Manžel aj syn zomierajú pri bombovom útoku. Je rozhodnutá urobiť všetko, aby dosiahla spravodlivosti. Môže sa jej to podariť? (krimi, dráma)

Vstupné: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 15 rokov

České titulky

 

  1. – 6.4. štvrtok, piatok o 17.30 hod.

10.4. utorok o 17.30 hod.

USA/2018/107 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/ITA film

APOŠTOL PAVOL (PAUL, APOSTLE OF CHRIST)

Historický príbeh o jednej z najväčších osobností kresťanstva.

Počas prenasledovania kresťanov na začiatku nášho letopočtu je Pavol uväznený rímskym cisárom Nerom. V tmavej, chladnej cele bojuje s hladom, samotou, no tiež s výčitkami svedomia z vlastnej farizejskej minulosti. Jeho jediným verným spoločníkom ostal Lukáš, ktorý počas svojich návštev v Pavlovej cele spisuje zážitky a učenie muža, ktorý sa stal neskôr známym ako Apoštol národov.

(historická dráma)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Slovenské titulky

https://youtu.be/JjsCj29N7ZA

 

5.4. štvrtok o 19.30 hod.

7.4. sobota o 17.30 hod.

VB/FR/2017/106 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/CinemArt

STRATILI SME STALINA (THE DEATH OF STALIN)

Veľký vodca padol. Priamo na koberec. Volá sa Stalin. Nad jeho mŕtvolou začína tragikomický boj o nástupníctvo. Súdruhovia z politbyra sa pomaly zbavujú mnohoročného strachu a má sa začať načo pozerať. Ak sa vám to nezdá ako dostatočne dôvtipná zápletka, tak verte, že film Stratili sme Stalina vo svojej tradičnosti a schopnosti uťahovať si z veľkých vecí je vtipný veľmi. V Rusku tento film zakázali. (komédia)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

České titulky

 

 

6.4. piatok o 16.00 hod

8.4. nedeľa o 16.00 hod.

DE/AUSTRÁLIA/2018/83 min./2D/Repríza/Forum film

VČIELKA MAJA 2: SLADKÉ HRY (MAYA THE BEE 2)

Včielka Maja poletí za Jej Veličenstvom včeľou Cisárovnou poprosiť o to, aby sa jej úľ mohol zúčastniť slávnych Sladkých Hier. Včelia Cisárovná Maji vyhovie, ale ak Maja prehrá, jej úľ príde o všetky zásoby medu. Podarí sa Včielke Maji a jej kamarátom Sladké Hry vyhrať?
Najnovšie dobrodružstvo včielky Maji a jej priateľov už čoskoro na plátnach kín. (Animovaná rozprávka)

Vstupné: 5,00 €, deti: 4,00 €

Mládeži prístupný

Slovenský dabing

https://youtu.be/UItSmGljUto

  1. – 7.4. piatok, sobota o 19.30 hod.

8.4. nedeľa o 17.30 hod.

USA/2018/95 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Forum film

DEŇ ČO DEŇ  (EVERY DAY)

Romantický film Deň čo deň, nakrútený podľa úspešného bestselleru Davida Levithana, rozpráva príbeh 16-ročného dievčaťa Rhiannon, ktorá sa zamiluje do niekoho, kto sa prebúdza každý deň v inom tele a každý deň žije život niekoho iného. S pocitom, že sú si súdení, sa deň čo deň snažia nájsť jeden druhého, bez toho, aby vedeli, čo alebo koho im prinesie budúci deň. Čím viac sa milujú, tým viac je ťažšie zmieriť sa so skutočnosťou, že jeden z nich je každých 24 hodín niekým iným. Teraz musia čeliť najťažšiemu rozhodnutiu, aké kedy museli urobiť …(romantický)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

České titulky

7.4. sobota o 16.00 hod.

VB/FR/2018/89 min./2D/Repríza/CinemArt

PRAČLOVEK (EARLY MAN)

Animovaný film Pračlovek rozpráva príbeh z obdobia, kedy sa po našej krajine prechádzali prehistorické zvieratá. Hlavným hrdinom je neohrozený jaskynný muž Dug, ktorý sa so svojím najlepším štvornohým priateľom Čuňákom snaží uchrániť svoj domov a kmeň pred veľkou hrozbou. Na ich územie totiž prichádzajú pokrokoví ľudia z doby bronzovej, v čele s lordom Bafoňom a Dugovi, a jeho priateľom zostáva posledná šanca – bojovať o svoje územie vo futbale s tímom Real Bronzio. Dokáže Dug presvedčiť a vytrénovať desať nemotorných praľudí, vyhrať zápas a získať späť svoje územie? (animovaná komédia)

Vstupné: 5,00 €, deti: 4,00 €

Mládeži prístupný

Slovenský dabing

https://youtu.be/_z5yuBgeamg

 

8.4. nedeľa o 19.30 hod.

USA/2018/117 min./2D/Repríza/Forum film

TOMB RAIDER

Mladá a tvrdohlavá Lara Croft (Alicia Vikander) musí v sebe pozbierať všetku odvahu a odhodlanie bojovať až do samého konca, aby zachránila svet. (akčný)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Slovenské titulky

https://youtu.be/sknOYt2pvkc

 

10.4. utorok o 19.30 hod.

USA/2017/111 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/ASFK

THE FLORIDA PROJECT

Neďaleko Disneylandu na Floride stojí mnoho, kedysi populárnych, pestrofarebných motelov. Okúzľujúca šesťročná Moonee a jej kamaráti, ktorí si naplno užívajú leto, bývajú v jednom z nich. Radosť zo slobody, potulovania a neodolateľných kopčekov zmrzliny nemá nudný a zložitý svet dospelých šancu ohroziť. Čo na tom, že jej 22ročná mama každý týždeň ťažko zháňa peniaze na nájom a neskorými platbami dráždi starostlivého správcu Bobbyho. Je načase zoznámiť sa s novou susedkou a naplánovať pár ďalších šibalstiev! Režisér Sean Baker prichádza s neobyčajne silným filmom, ktorý sa stal miláčikom kritikov aj divákov hneď od svojho uvedenia na festivale v Cannes.

(dráma)

Vstupné: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

České titulky

https://youtu.be/ocMyGyV2yhw

 

11.4. streda o 19.30 hod.

FR/BE/2017/105 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/FilmEurope

OHROZENÉ DRUHY (ESPÈCES MENACÉES)

Vzájomne prepojené osudy troch rodín. Joséphine a Tomas majú krátko po svadbe, ale za zdanlivým šťastím odkrývajú Joséphinini rodičia temnejšiu realitu. Mélanie oznamuje rodičom, že je tehotná, avšak  budúci otec má do ideálneho zaťa ďaleko. A Anthony, zasnený študent, ktorý nemá šťastie v láske, sa musí postarať o svoju matku, ktorá začína byť nezvládateľná. (dráma)

Vstupné: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 15 rokov

České titulky

 

12.4. štvrtok o 17.15 hod.

13.4. piatok o 21.20 hod.

14.4. sobota o 19.00 hod.

15.4. nedeľa o 18.00 hod.

16.4. pondelok o 19.30 hod.

DE/2017/120 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/CinemArt

FAKJÚ PÁN PROFESOR 3 )FACK JU GÖHTE 3)

Samozvaný učiteľ Zeki Müller je späť. Silnejší než predtým, plný odhodlania a túžby dostať zo svojich študentov na čele so Chantal to najlepšie, čo v nich ešte zostáva. Ale už toho veľmi veľa v nich na vyžmýkanie nie je. Uspeje pri záchrane školy a jej chovancov? (komédia)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Český dabing

 

  1. – 13.4. štvrtok, piatok o 19.30 hod.(2D)

14.4. sobota o 17.00 hod.(3D) o 21.15 hod.(2D)

15.4. nedeľa o 20.15 hod.(2D)

USA/2018/107 min./2D a 3D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Continental-film

BESNENIE (RAMPAGE)

Primatológ Davis Okoye (Dwayne Johnson), ktorý si drží ľudí od tela, zdieľa nepochybnú väzbu s Georgeom, mimoriadne inteligentnou gorilou o ktorú sa stará od jej dvoch rokov. Ale vykonaním nebezpečného experimentu, ktorý sa vymkne spod kontroly, zmení miernu opicu na zúrivé monštrum obrovských rozmerov.
A aby toho nebolo málo, čoskoro sa objavia aj iné druhy zvierat, ktoré boli podobne zmutované. Vzhľadom na to, že sa títo novovytvorení alfa predátori rútia naprieč krajinou a ničia všetko, čo im stojí v ceste, Okoye a jeho tím vytvárajú protilátku, ktorá má zastaviť globálnu katastrofu a zároveň zachrániť strach naháňajúce stvorenie, ktoré bolo kedysi jeho priateľom. (akčný, dobrodružný)

Vstupné 2D: 5,00 €, študent: 4,00 €, 3D: 6,00 €, študent: 5,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Slovenské titulky

 

13.4. piatok o 17.45 hod.

SR/ČR/2018/100 min./2D/Bontonfilm

BACKSTAGE

ŽI SVOJ ŽIVOT

…v to verí a podľa toho žije mladý zaľúbený pár spod Tatier plný ideálov a snov, Mary a Buddy. Spoločne so svojou tanečnou skupinou West Coast Crew snívajú o lepšej tanečnej budúcnosti a bohatstve. Najviac húževnatý je Buddy, ktorý je pre výhru schopný obetovať takmer všetko, aj lásku… a práve vtedy na scénu prichádza citlivý Hugo, u ktorého hľadá útechu a pochopenie Mary… Pri tanečnom súboji si ich všimne uznávaný producent a pozve ich na casting do tanečnej súťaže, ktorá by im otvorila dvere do sveta šoubiznisu. Aby si splnili svoj sen o úspechu a bohatstve, musia čeliť rôznym tvrdým prekážkam, kde sú ich vzájomné vzťahy a charaktery podrobené veľmi tvrdej skúške. Postupne sa stávajú miláčikom publika a producent pre väčšiu sledovanosť vyťahuje na verejnosť ich neľahké životné osudy a skutočnosti, ktoré môžu poriadne naštrbiť ich dlhoročné priateľstvo… (tanečno-hudobný, romantický)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Originál verzia

https://youtu.be/14iNxMy-UDU

 

 

 

14.4. sobota o 15.30 hod.

USA/2018/82 min./2D/Repríza/CONTINENTAL film

LEO DA VINCI: MISIA MONA LÍZA (LEO DA VINCI – MISSIONE MONNA LISA)

Animovaný film o fascinujúcej postave mladého Leonarda da Vinci, ktorý vďaka svojim úžasným vynálezom a za pomoci svojich priateľov zažije neuveriteľné dobrodružstvá. (animovaný, dobrodružný)

Vstupné: 5,00 €, deti: 4,00 €

Tento film je prístupný pre všetky vekové kategórie

Slovenský dabing

https://youtu.be/zccX1Ri3enw

18.4. streda o 19.30 hod.

ČR/2018/90 min./2D/Repríza/CinemArt

OTCOVA VOLGA (TÁTOVA VOLHA)

Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačujú starostlivo ukryté listy, ktoré Tereza náhodou objaví. Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať. S Ludvíkom si vždy všetko hovorili, o svojich milencoch a milenkách mali vzájomný prehľad, a keby nejaký nemanželský syn existoval, určite by o ňom vedela ako prvá. Tereza, ktorej sa rozpadá vlastný život, sa k prízraku tajomného nevlastného brata upne. Prehovorí svoju matku, aby sa spoločne vydali po stopách Ludvíkových mileniek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Macluchová) a zistili o jeho tajomstve viac. Na cestu vyrážajú Ludvíkovým veteránom Volga GAZ 21. (komédia, dráma)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Originál verzia

https://youtu.be/cFU8shDa__4

 

 

19.4. štvrtok o 18.00 hod.

21.4. sobota o 17.45 hod.

24.4. utorok o 18.00 hod.

SR/ČR/2018/86 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Forum film

DUBČEK

Trvalo to krátko. Eufória z pocitu slobody, viera, že sa napravia chyby minulosti, presvedčenie, že sa Československo zmení na demokratickú krajinu a ľudia budú slobodní. Na čele mnohých významných spoločenských zmien stál koncom 60-tych rokov 20. storočia Alexander Dubček. Charizmatický štátnik s dobráckym úsmevom, ktorý vzbudzoval v ľuďoch nádej, že začnú konečne slobodne dýchať. Lenže to, čo Dubček mienil, Brežnev rýchlo zmenil. 21. augusta 1968 vtrhli do Československa vojská piatich armád Varšavskej zmluvy a demokratizačný proces v našej krajine definitívne pochovali. Takto sa začína historicky prvý hraný film o veľkom mužovi československých i slovenských dejín Alexandrovi Dubčekovi… (historická dráma)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Originál verzia

19.4. štvrtok o 19.30 hod.

21.4. sobota o 21.15 hod.

22.4. nedeľa o 19.30 hod.

USA/2018/103 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/CinemArt

VADÍ NEVADÍ (BLUMHOUSE´S TRUTH OR DARE)

Čo by ste robili, keby ste sa dostali do slučky v hre Vadí nevadí, kedy od splnenia úlohy závisí váš život? Nesplníš … Zomrieš!

Horor od tvorcov filmov Očista a Všetko najhoršie.

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 15 rokov

České titulky

  1. -22.4. sobota, nedeľa o 16.00 hod.

USA/2018/89 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Bontonfilm

DVE A POL KAČKY (DUCK DUCK GOOSE)

Tieto vtáky rozhodne nie sú nahnevané, svoj život si užívajú plnými zobákmi. Byť v husej koži je ťažká pohoda, predovšetkým pre gunára v najlepších rokoch. Animovaná komédia „Dve a pol kačky“ prinesie jednému takému gunárovi špeciálnu úlohu. Musí sa začať starať o dve malé kačičky a pomôcť im z bahna, ktoré tak trochu sám spôsobil. Ich spoločné dobrodružstvo ukáže, že rodina môže mať všetky možné podoby aj tvary a dokonca aj perie. A že priateľstvo a rodina je tá najväčšia zábava a jazda.

Hlavný hrdina žije v husej koži svoj život a za nič na svete by nemenil. Peng je totiž gunár, žije v pokoji vo voľnej prírode a pekáč mu nehrozí. Peng je z druhu „hus pohodová“, zo všetkého najradšej sa baví, spoločné husacie rituály alebo akékoľvek iné pravidlá neznáša a v husom slovníku ho nájdeme pod heslom „nezodpovednosť“, „pohodička“ a tiež „na to kašlem“. Namiesto toho, aby s ostatnými držal pri presune na juh vyrovnanú formáciu, lieta si sem a tam a venuje sa leteckej akrobacii. Namyslených mladíkov často čaká pád a Peng pri jednom odvážnom manévri tesne nad zemou zrazí dve malé kačičky, ktoré sa vďaka tomu stratia. Malé kačičky Chi a Chao majú len 16 dní. O tom, že by im pomohol ich kŕdeľ nájsť a napraviť, čo spískal, nechce ani počuť. Nakoniec ale súhlasí. Poraní si totiž krídlo a odprevadiť dve malé kačky pekne pešo mu poskytne šancu, aby sa o tom nikto nedozvedel. Operená trojka sa vydáva na juh za svojimi kŕdľami po zemi. Počas svojho dobrodružstva prejdú skrz hory, okolo jazier, bambusovými lesmi, mramorovou jaskyňou alebo obyčajným kurníkom. Za chrbtom majú hladného a nebezpečného kocúra a vo finále budú musieť čeliť aj tej kuchynskej trúbe. (animovaná komédia)

Vstupné: 5,00 €, deti: 4,00 €

Tento film je prístupný pre všetky vekové kategórie

Slovenský dabing

 

21.4. sobota o 19.30 hod.

22.4. nedeľa o 17.45 hod.

24.4. utorok o 19.30 hod.

25.4. streda o 18.00 hod.

ČR/2018/90 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Continental-film

PEPÍK (PEPA)

Smoliarom proti svojej vôli…
Kolobeh ľudskej duše je nevyspytateľný a pokiaľ nenájde odpovede na tie správe otázky, nenájde svoj pokoj.
A takto to má aj hlavný hrdina filmu. Pepa (Michal Suchánek) je outsiderom už od narodenia. Má okolo päťdesiatky a pracuje ako úradník. So svojou ženou (Petra Špalková), majú dve deti a vo svojej domácnosti je viac ako pod papučou. Rešpektu sa mu nedostáva ani od jeho potomkov.
Uvedomuje si, že musí niečo zmeniť a dokonca veľmi dobre vie, čo by to malo byť. Lenže! Cesta k cieľu býva niekedy veľmi tŕnistá, a tak môžeme sledovať viac či menej márnych, niekedy až tragikomických pokusov hlavného hrdinu, začať svoj život konečne žiť. Podarí sa mu nájsť odpovede na otázky: „Prečo je vlastne na svete? Kde začína ten naozajstný život? Po narodení, po maturite, prvom sexe, svadbe, deťoch alebo až po smrti?“ (tragikomédia)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Originál verzia

 

 

 

AVENGERS: NEKONEČNÁ VOJNA – PREDPREMIÉRA UŽ V STREDU 25. APRÍLA

25.4. streda o 19.45 hod.(2D)

USA/2018/155 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Saturn film

AVENGERS: NEKONEČNÁ VOJNA (AVENGERS: INFINITY WAR)

Film Avengers: Infinity War prinesie na plátna kín najsmrtonostnejšiu a najepickejšiu vojnu všetkých čias. Film je zavŕšením desaťročnej cesty filmovým svetom štúdia Marvel. Avegners a ostatní superhrdinovia sa musia spojiť, aby skúsili poraziť mocného Thanosa skôr, ako jeho útok navždy zničí celý vesmír. (dobrodružný, akčný, fantasy, sci-fi)

Vstupné 2D: 5,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Slovenské titulky

 

 

26.4. štvrtok o 17.45 hod.

30.4. pondelok o 17.15 hod.

ČR/2018/90 min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/MagicBox

DVE NEVESTY A JEDNA SVADBA

Marie (Anna Polívková)  je typická mestská singl. Pracuje síce ako úspešná televízna moderátorka, ale vo vzťahoch má dar priťahovať iba hlupákov. Naopak, jej sestra Karolína (Ester Geislerová) už toho pravého našla a plánuje svadbu.

A tak Marie prichádza za rodinou na návštevu do rodného mesta. Doma stretáva svoju dávnu lásku Jiřího (Jaroslav Plesl). Počas niekoľkých okamihov je jasné, že ich stará láska časom nevyprchala. Ale celá vec má jeden háčik. Jiří je snúbencom jej sestry. (Romantická komédia)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Originál verzia

 

 

 

26.4. štvrtok o 19.30 hod.(2D)

  1. – 28.4. piatok, sobota o 17.45 hod.

29.4. nedeľa o 17.00 hod.

30.4. pondelok o 19.00 hod.(3D)

1.5. utorok o 19.00 hod.(2D)

USA/2018/155 min./2D a 3D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/Saturn film

AVENGERS: NEKONEČNÁ VOJNA (AVENGERS: INFINITY WAR)

Film Avengers: Infinity War prinesie na plátna kín najsmrtonostnejšiu a najepickejšiu vojnu všetkých čias. Film je zavŕšením desaťročnej cesty filmovým svetom štúdia Marvel. Avegners a ostatní superhrdinovia sa musia spojiť, aby skúsili poraziť mocného Thanosa skôr, ako jeho útok navždy zničí celý vesmír. (dobrodružný, akčný, fantasy, sci-fi)

Vstupné 2D: 5,00 €, študent: 4,00 €, 3D: 6,00 €, študent: 5,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Slovenské titulky

 

 

  1. – 28.4. piatok, sobota o 20.30 hod.

29.4. nedeľa o 19.45 hod.

USA/2018/102min./2D/CELOSLOVENSKÁ PREMIÉRA/CinemArt

BLOKOTI (BLOCKERS)

Partička teenagerov si vyrazila, aby si užili prvý sex. Ich rodičia si tiež vyrazili. Aby im v prvom sexe zabránili. (komédia)

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 15 rokov

Slovenské titulky

 

28.4. sobota o 16.00 hod.

29.4. nedeľa o 15.15 hod.

USA/2018/95 min./2D/Repríza/ITA film

KRÁLIK PETER (PETER RABBIT)

Rozprávková komédia podľa svetoznámych príbehov Beatrix Potterovej prichádza na veľké plátno!

Rebelský králik Peter žije svoj veselý bezstarostný život spolu s ostatnými zvieratami na farme. Nový majiteľ statku sa však o svoj životný priestor deliť nemieni – a už vôbec nie so zvieratami. Začína sa tak bizarná vojna o teritórium medzi ním a obyvateľmi záhrady. (rozprávka)

Vstupné: 5,00 €, deti: 4,00 €

Mládeži prístupný

Slovenský dabing

https://youtu.be/5i3CHJY3AmE

 

 

Vstupné: 5,00 €, študent: 4,00 €

Nevhodné pre maloletých do 12 rokov

Slovenské titulky

Diskusia k článku