1. BK Michalovce – INTER Bratislava B 91:57 (45:23)

Štvrtiny: 26:12, 19:11, 19:23, 27:11

V prvom zápase nadstavby sa stretli družstvá, ktoré skončili na 5. mieste. Rezerva Interu zavítala na Zemplín so značným sebavedomím a víťaznými ambíciami. No základná päťka 1.BK súrodenci Rakovskí, Lutter, Biganič a Šimko začala koncentrovane a zodpovedne. Už v 5. minúte domáci viedli o 10 bodov a hosťom najväčšie problémy robila spolupráca bratov Rakovských, ktorí dali prvých 11 bodov. Pridali sa k nim výborne strieľajúci Lutter, najlepšie blokujúci Šimko a rozumný organizátor Biganič. Aj striedajúci hráči Czako a Tebeľák vhodne zapadli do zápasu. Prvú štvrtinu 1.BK vyhral o 12 bodov a postupne zvyšoval svoj náskok. Až 13 asistencií  spoluhráčom pripravil R. Rakovský a výrazne sa spolu s Biganičom podieľali na dobrej organizácii hry. Najväčším bojovníkom na ihrisku bol určite M. Rakovský, keď mal 9 získaných a 4 doskočené lopty. Najlepší strelec bol tak ako ho poznajú diváci Lutter s 30 bodmi a pridal k tomu i 8 doskokov. Na konci zápasu dostali príležitosť i mladí hráči Gaško, Štrbavý i Maškulík, a rozhodne nesklamali. Každý ich úspešný zákrok oceňovalo obecenstvo potleskom. Konečný výsledok 91:57 hovorí o výraznej prevahe 1.BK.