IUVENTA Michalovce – Ľvov 34:28

IUVENTA Michalovce - Ľvov 34:28 IUVENTA Michalovce - Ľvov 34:28

Prípravný zápas

po polčase ( 17 : 14 )

Hráčky Galyčanky Ľvov boli IUVENTE oveľa vyrovnanejším súperom ako ich piatkový súper z Užhorodu. Iuventa nastúpila v rovnakej zostave ako v piatok. V bráne sa prvý polčas vystriedali Harišová aj Kudročová. Kudročová pôsobila spoľahlivejším dojmom. Druhý polčas už celý odchytala Harišová. Škľaruk na pivote odviedla veľa práce a jej pomoc v obrane aj v útoku bol citeľný. V útoku boli zasa na neudržanie Tobiášová s Dittelovou. Obidva polčasy skončili navlas rovnako 17:14.

Po vzájomnej dohode trénerov sa zajtrajší prípravný zápas s Ľvovom zrušil. IUVENTA teda odohrá svoj najbližší zápas až v sobotu 06.09.08 o 18.00 hod. proti Trenčínu.