Dukla Michalovce – HC 07 Detva 2:3 po s.n.

po tretinách ( 0:1, 2:0, 0:1, 0:0 )

J. Minčák sa snažil dokorčuľovať puk ale brankár hostí stihol vykorčuľovať
Vhadzovanie
R. Regenda pred bránou hostí Juraj Minčák
Milan Takáč Dukla Michalovce - HC 07 Detva 2:3 po s.n. Brankár Babkovič R. Regenda pred bránou hostí

Odpovedal kapitán Radoslav Regenda:

Práve ste odohrali už  4. predĺženie v rade. 60 minút vám akosi nestačí.
No tak my sa samozrejme snažíme vyhrať v priebehu 60 minút, ale zatiaľ nám to tam nejako nepadá. S dvoma – troma gólmi sa dá ťažko vyhrať. Myslím si, že dnes sme boli jasne lepším mužstvom, len škoda toho zakončenia.

V druhej tretine ste mali jasne navrch, v podstate sa Detva k ničomu vážnejšiemu nedostala. Na druhej strane počas celého zápasu nevyužité presilové hry. Škoda aj presilovky 5 proti 3 v poslednej tretine.
Bolo to aj tým, že oni boli dosť vylučovaní. My sme mali dosť presiloviek. Dali sme však iba dva góly. Myslím, že keby sme pridali ešte jeden – dva, tak by zápas dopadol inak. Tento výsledok bol pre nás dosť nešťastný. Musíme sa poučiť a v piatok ideme k nim, tak dúfam, že im to vrátime.

Napriek prehre sa ale nemusíte hanbiť za predvedenú hru, diváci vás nakoniec aj ocenili potleskom. Výsledok zamrzí, ale idete ďalej?

Tak určite že to zamrzí. Hlavne pre ten priebeh zápasu. Mali sme jasne navrch. Oni hrali vyložene len na nejaké tie brejky. Bohužiaľ je to tak a my sa s tým musíme vyrovnať a ísť ďalej.

napísal: L. Boka

23:25 – Radoslav Regenda (Ján Macík, Branislav Štefan)
37:13 – Richard Miľovčík (Milan Soták, Marek Matej)

Zosta HK Dukla Michalovce:
Peter Babkovič, Milan Mihalčin, Radovan Petruňa, Radoslav Regenda, Peter Učník, Ján Macík, Juraj Minčák, Pavel Valko, Peter Tirpák, Branislav Barna, Richard Miľovčík, Milan Soták, Miroslav Uličný, Milan Takáč, Branislav Štefan, Ján Zalužický, Marek Matej, Ladislav Mucha, Tomáš Semanco, Matej Fábry, Ladislav Sabol

Zostava HC 07 Detva:
Marek Šimko, Norbert Mozolány, Michal Hrčka, Branislav Kubka, Dušan Pohorelec, Lukáš Ondreička, Milan Čanky, Lukáš Kozelnický, Michal Gažúr, Lukáš Rapčan, Ján Kentoš, Adam Košťál, Peter Rojík, Ján Škvarka, Martin Babjak, Tomáš Lesko, Miroslav Veleba, Lukáš Laššák, Jaroslav Murgaš, Lukáš Ponc

Rozhodcovia: Findura Mikuláš, Mihaľov Martin, Szabó Tomáš, Hric Peter, Bačo Štefan (inštruktor)
Návšteva: 1200 divákov