IUVENTA Michalovce – J. Hradec 35:17

IUVENTA Michalovce - TJ házená Jindřichuv Hradec - 35:17 IUVENTA Michalovce - TJ házená Jindřichuv Hradec - 35:17 IUVENTA Michalovce - TJ házená Jindřichuv Hradec - 35:17 IUVENTA Michalovce - TJ házená Jindřichuv Hradec - 35:17

7.kolo – WHIL – predohrávka

IUVENTA Michalovce – TJ házená Jindřichuv Hradec

po polčase (17:8 )

V predohrávke 7. kola WHIL si Iuventa poľahky poradila so svojim juhočeským súperom. Hostky strelili prvý gól v 14. minúte za stavu 7:0. V domácej bránke veľmi dobre zachytala Kudročová a v druhej polovici druhého polčasu rovnako dobre pokračovala striedajúca Harišová. V druhom polčase domáci tréner počas presilovky dvakrát vyskúšal hru bez brankárky s jednou hráčkou v poli navyše. Úlohu zaskakujúcej brankárky v rozlišovacom drese vzala na seba Tobiášová.