DUKLA Michalovce – HK Trnava 4:7

DUKLA Michalovce - HK "Gladiators"  Trnava 4:7 DUKLA Michalovce - HK "Gladiators"  Trnava 4:7 DUKLA Michalovce - HK "Gladiators"  Trnava 4:7 DUKLA Michalovce - HK "Gladiators"  Trnava 4:7
DUKLA Michalovce - HK "Gladiators"  Trnava 4:7
DUKLA Michalovce - HK "Gladiators"  Trnava 4:7 DUKLA Michalovce - HK "Gladiators"  Trnava 4:7

20.kolo – 1. hokejová liga

DUKLA Michalovce – HK "Gladiators"  Trnava 4:7

po tretinách (1:4, 3:1, 0:2)

Na otázky odpovedal Matej Fábry:

Prehrali ste dnes so silným súperom z čela tabuľky. Po prvej tretine to vyzeralo na debakel. V druhej tretine prišiel neskutočný zvrat keď ste z 1:5 znížili na 4:5.
V prvej tretine sme nedodržali pokyny trénera a púšťali sme sa veľmi do útočenia. V druhej tretine sme začali hrať to, čo sme mali hrať a podarilo sa nám nepriaznivý priebeh zápasu zvrátiť. V tretej tretine sa nám už však nepodarilo dokončiť to.

V druhej tretine ste sa celé mužstvo pred vašim brankárom zomkli a bránili ho. Koniec koncov aj Vaše vylúčenie v druhej tretine prišlo potom ako ste bránili brankára.
No prvý krát sme ich nechalo a aj druhý krát sme ich nechali a začali si pred brankárom dovoľovať. Videli ste, že ani rozhodca to neposúdil ako faul tak som zakročil. Nechcel som sa pomstiť ako Zorro pomstiteľ, ale toto bola jediná možnosť

V piatok vás čaká Zemplínske derby, zápas s Trebišovom. Tešíte sa na takéto zápasy?

No teším sa, samozrejme. Dúfam len, že to dopadne rovnako ako u nich v Trebišove.

pripravil: L. Boka

06:20 – Branislav Barna ( Milan Soták,  Ján Macík)
26:52 – Richard Miľovčík ( Milan Takáč, Branislav Barna)
28:34 – Ján Kachnič ( Ján Macík)
33:08 – Milan Takáč ( Branislav Barna, Juraj Minčák)

Góly Trnava:
03:20 – Marcel Holovič ( Václav Stupka)
07:06 – Kristián Krajčík ( Mário Ďuriš, Martin Domian)
14:13 – Martin Domian ( Martin Klčovanský)
18:57 – Václav Stupka ( Marcel Holovič, Jozef Hutár)
26:38 – Václav Stupka ( Marcel Holovič, Jozef Hutár) – presilová hra o 1 hráča
46:29 – Jozef Reho ( Tomáš Stacho, Marcel Holovič) – presilová hra o 1 hráča
51:56 – Václav Stupka (Marcel Holovič, Jozef Hutár)

Zostava HK Dukla Michalovce:

Peter Babkovič, Milan Mihalčin, Radovan Petruňa, Pavel Valko, Juraj Minčák, Ján Macík, Ján Kachnič, Peter Tirpák, Milan Takáč, Milan Soták, Richard Miľovčík, Branislav Barna, Matej Fábry, Tomáš Semanco, Marek Matej, Ján Zalužický, Branislav Štefan, Ladislav Sabol

Zostava HK "Gladiators" Trnava:

Marek Stacho, Jozef Reho, Tomáš Stacho, Václav Stupka, Marcel Holovič, Jozef Hutár, Kristián Krajčík, Martin Klčovanský, Lukáš Vadrna, Martin Domian, Mário Ďuriš, Oliver Pravda, Lukáš Benedik, Jakub Feranec, Imrich Tarnóczy, Martin Hlavna, Martin Novák, Juraj Joanidis, Marek Vaši,

Rozhodcovia: Bodák Pavol, Tornay Juraj, Korba Peter
Návšteva: 1100  divákov