DUKLA Michalovce - HC PREŠOV 07 s.r.o. DUKLA Michalovce - HC PREŠOV 07 s.r.o. DUKLA Michalovce - HC PREŠOV 07 s.r.o. DUKLA Michalovce - HC PREŠOV 07 s.r.o.

36.kolo – 1. hokejová liga

DUKLA Michalovce – HC PREŠOV 07 s.r.o. 1:4

po tretinách (0:1, 0:2, 1:1)

Úvodné minúty boli aktívnejší hostia, ktorí sa v 7.min ujali vedenia šťastným gólom Goncziho. Domáci sa do prvej vážnejšej príležitosti dostali o dve minúty neskôr, Macik však nepremenil. Úspešný nebol ani nájazd Barnu s Miľovčíkom na jedného súpera a presilovka v 14.min priniesla iba šance Sabola a Macika. Neskôr ešte Barna v gólovej pozícii namiesto strely prihrával. V prostrednej časti sa hralo  väčšinou v stredom pásme, bez väčšieho vzruchu. V 34.min hostia z náhodného protiútoku pridali Fabuľom druhý gól a v záverečných sekundách zvýšil Pucher na 0:3, gólom do prázdnej bránky, po nedorozumení v zadných radoch domácich. V úvode záverečnej tretiny vrátil Michalovčanov späť do hry gólom v presilovke Miľovčík. O päť minút však hostia potrestali ich ďalšiu chybu a upravili na konečných 1 : 4.

napísal: J. K.

41:01 – Richard Miľovčík ( Milan Takáč, Branislav Barna) – presilová hra o 1 hráča