Príprava: Vranov n. T. – Michalovce 1:3

Príprava: Vranov n. T. - Michalovce 1:3 Príprava: Vranov n. T. - Michalovce 1:3 Príprava: Vranov n. T. - Michalovce 1:3 Príprava: Vranov n. T. - Michalovce 1:3

prípravný zápas 04.07.2009

Vranov nad Topľou – Michalovce 1:3

po polčase (1:1)

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce odohrali v sobotu dopoludnia na ihrisku druholigového Vranova nad Topľou posledné prípravné stretnutie v rámci letnej prípravy na blížiaci sa ročník súťaže. V generálke vyhrali 3:1, keď sa vedenia ujal súper po technickej strele Vožného, no MFK Zemplín zakrátko vyrovnal, keď sa po centri Ruskovského ujala hlavička D. Pyrku. Aj keď mali hostia prevahu, ktorú vyjadrili aj viacerými príležitosťami, ujala sa až koncovka Gašpara v 57. minúte. Gólový účet zápasu uzavrel v 87. minúte striedajúci Sninský, ktorý si svojou aktivitou vykoledoval fal v pokutovom území a nariadenú penaltu aj premenil.

Góly: 22. Vožný – 27. D. Pyrka, 57. Gašpar, 87. Sninský (11 m)