MFK Michalovce – FK Duslo Šaľa 3:0

13.min. Viskup - 1:0 MFK Zemplín Michalovce - FK Slovan Duslo Šaľa 3:0 41.min. D. Sninský - 2:0 MFK Zemplín Michalovce - FK Slovan Duslo Šaľa 3:0
51.min. Ľubarskij - 3:0 MFK Zemplín Michalovce - FK Slovan Duslo Šaľa 3:0 MFK Zemplín Michalovce - FK Slovan Duslo Šaľa 3:0 MFK Zemplín Michalovce - FK Slovan Duslo Šaľa 3:0

4. kolo – 1. futbalová liga mužov –  09/10

MFK Zemplín Michalovce – FK Slovan Duslo Šaľa 3:0

po polčase (2:0)

Na neutrálnej pôde vo Vranove nad Topľou začali Michalovce zhurta. Už v 3. minúte po rohovom kope Viskupa sa do lopty hlavou oprel D. Pyrka, ale reflex Kolmokova na bránkovej čiare zabránil gólu. Hostia odpovedali strelami Oberta a Tomiša, no bezúspešne. Michalovce prvýkrát jasali v 13. minúte, Šitov nezištne uvoľnil Viskupa a ten strelou popri brankárovi otvoril skóre. Michalovce pokračovali v nápore, no ďalšej gólovej radosti sa dočkali až štyri minúty pred prestávkou, po rohovom kope Viskupa hlavičkoval Vajda, na bránkovej čiare stojaci Tomiš ešte stihol zachrániť, nasledovala však pohotová dorážka Sninského a MFK Zemplín už viedol dvojgólovým rozdielom.

Michalovciam vyšiel aj vstup do druhého dejstva, v 51. minúte opäť Šitov uvoľnil Ľubarského, ten sa rútil sám na Kolmokova, ktorému nedal technickou strelou šancu a bolo 3:0. Po tomto momente Šaľa mierne ožila, vytvorila si dobré možnosti po strelách Uzolu, Cíferského či P. Zajaca, no keďže neuspela, na víťazstve domácich rozdielom triedy sa už nezmenilo.

13.min. Viskup, 41.min. D. Sninský, 51.min. Ľubarskij

ŽK:
32.min.  Krajník, 53.min.  Zajac, 62.min.  Vyskoč, 67.min.  Cíferský ( všetci Šaľa)