HC Bardejov – Dukla Michalovce 7:2

7. kolo – 1. Hokejova liga SR

Hokejový club 46 Bardejov – HK Dukla Michalovce 7:2

po tretinách (1:1, 4:0, 2:1 )

V 7. kole čakal Duklu ozajstný test . Po tom ako sa v minulom zápase s Detvou zranila brankárska jednotka – Róbert Marton, ostali Dukle len dvaja menej skúsení brankári. Tréner Kapusta sám vedel, že proti kvalitnému súperovi bude bez skvelého Martona uspieť veľmi ťažšké. Z dvojice Kolesár – Borko jeho dôveru nakoniec dostal mladý  (len 16-ročný) , talentovaný Pavol Borko.  V druhej tretine však prišiel „Bardejovský uragán“ a v priebehu 6 minút domáci štyroma gólmi rozhodli  zápas vo svoj prospech.  Hosťom sa podarilo skórovať len dva krát a to zásluhou Macíka v 12. minúte a Misála v 48. minúte. Zápas domáci nakoniec vyhrali 7:2 a Michalovčania musia urýhlene nájsť adekvátnu náhradu za svoju zranenú brankársku jednotku.

V piatok 2.10. o 18.00 hod. je na programe 8. kolo I. hokejovej ligy. Dukla Michalovce privíta na domácom ľade HK Brezno