MFK ZEMPLÍN Michalovce – FC ViOn Zlaté Moravce MFK ZEMPLÍN Michalovce – FC ViOn Zlaté Moravce MFK ZEMPLÍN Michalovce – FC ViOn Zlaté Moravce MFK ZEMPLÍN Michalovce – FC ViOn Zlaté Moravce

9. kolo – I. futbalová liga – sezóna 2009-2010

MFK ZEMPLÍN Michalovce – Z. Moravce 0:2

po polčase (0:0)

V prvom polčase predviedli oba tímy veľmi málo futbalovej kvality. Hralo sa väčšinou medzi šestnástkami a obaja brankári mohli ísť pokojne do bufetu… Za zmienku stojí akurát príležitosť hosťujúceho Pavelku, ktorý v 45. minúte po roho Ondrejku vyskúšal hlavou postreh brankára Pillára.

Po prestávke sa toho z pohľadu hry domácich veľa nezmenilo, no zato hostia pridali na kvalite. Dve príležitosti Moravčana Kuračku boli iba výstrahou, takisto aj stopercentná šanca Pavelku po prihrávke R. Tomka, ktorú zneškodnil iba reflex brankára Pillára. V 64. minúte už zahrmelo, po štandardnej situácii lopta zaletela až na hlavu stopéra hostí Klabala, ktorý poslal Zlaté Moravce do vedenia – 0:1. V 78. minúte hostia svoje vedenie poistili po tom, čo Candrák našiel centrom z pravej strany hlavu Pavelku a ten bez problémov skóroval. V samom závere mali Zlaté Moravce ešte dve príležitosti, strele R. Tomka chýbali centimetre a tutovku Chrena vyrazil brankár Pillár.

napísal: REGZEP.sk

Góly Zlaté Moravce:
64. min. Klabala, 78. min. Pavelka

ŽK: 69. Gamkrelidze (Michalovce)