MFK Zemplín MICHALOVCE – SFM SENEC 4:1

intro_5kolo

05MFK Zemplín nadelil nováčikovi štvorku

Futbalisti Michaloviec si v sobotňajšom stretnutí piateho kola schuti zastrieľali, nováčikovi SFM Senec nadelili štvorku po víťazstve 4:1. MFK Zemplín o svojom triumfe rozhodol už do prestávky, po ktorom viedol štvorgólovým rozdielom. Zemplínčania sú po piatich kolách na treťom mieste tabuľky, ale až stretnutia v najbližších kolách proti ťažkým súperom ukážu, na čo v skutočnosti majú.

Už v 3. minúte mali domáci výhodu rohového kopu, ktorý sa dostal až ku Sninskému, ktorý tvrdou strelou k žrdi otvoril skóre. V 17. minúte sa po podobnej akcii a rohovom kope Serečina dostala lopta pre zmenu k Jevľanovovi, ktorý takisto tvrdou strelou pridal druhý gól Michaloviec. V 33. minúte sa po prihrávke T. Opielu predral až pred brankára Matláka domáci Ruskovský a strelou k žrdi pridal tretí gól MFK Zemplín. To však nebolo všetko, pretože minútu pred odchodom do šatní našiel Jevľanov voľného Serečina, ktorý technickou streli zvýšil už na 4:0. Po zmene strán tempo hry upadlo a zvlášť po tom, čo videl domáci stopér Vajda červenú kartu. Hosťom sa podarilo znížiť v 78. minúte kurióznym spôsobom, keď autorom ich čestného úspechu bol po nedorozumení s brankárom michalovský obranca Janek.

5. kolo – I. futbalová liga 2010/2011

MICHALOVCE – SENEC 4:1 (4:0)

GÓLY: 3. Sninský, 17. Jevľanov, 33. Ruskovský, 44. Serečin – 78. Janek (vlastný).

ŽK: Jevľanov, Janek, Špilár, Ruskovský – M. Gabriel, Hlavatovič.
ČK: 60. Vajda (Michalovce)
ROZHODCA: Michlian
Návšteva: 916 divákov.

MFK ZEMPLÍN Michalovce: P. Pillár – Janek, Vajda, Sninský, Vanák – Serečin (65. Mihok), T. Opiela, Jevľanov (82. Gamkrelidze), Ruskovský – Špilár (65. Mižík), Kunca. Tréner: V. Petržela.

ŠK SFM Senec: M. Matlák – Neoveský, Polgár, M. Gabriel, Pálka (46. Hromkovič) – Sebök (75. Urda), M. Kostoláni, Hlavatovič, Belkovics (46. Železník) – Plichta, Sokol. Tréner: B. Kriška.

• 6. kolo (nedeľa 22. 8. 2010 o 10.30 hod.): Petržalka – Michalovce,
  • 7. kolo (sobota 28. 8. 2010 o 16.00 hod.): Michalovce – AS Trenčín.

{yoogallery src=[/images/obr/sport/futbal/s1011/5kolo] thumb=[polaroid] width=[130] height=[100] title=[Michalovce – Senec 4:1]}

zdroj text a foto: MICHAL1.sk