Duslo ŠAĽA – Zemplín MICHALOVCE 1:1

intro4kolo

4koloMFK Zemplín v Šali opäť remizoval

Futbalisti Michaloviec si v sobotu v Šali pripísali vo štvrtom kole prvej ligy na svoje konto už tretí nerozhodný výsledok. Tentoraz remizovali 1:1, aj keď po slabšom prvom polčase mali vykročené k víťazstvu. Napriek deľbe bodov ostávajú naďalej nezdolaní a najbližšie ich doma v sobotu preverí nováčik súťaže SFM Senec.

Lepšie začala Šaľa a po necelých dvoch minútach skončila strela domáceho Zajaca na žrdi michalovskej brány. Zanedlho hlavičku Mujkoša obrana MFK Zemplín v poslednej chvíli odvrátila a tvrdá strela Tomiša skončila tesne vedľa. Hostia dali o sebe vedieť po možnosť svojho nového muža Serečina, neskôr Kuncu i Sninského, ale bez výsledného gólového efektu. Michalovce v druhom polčase pridali a v 61. minúte sa dočkali gólovej radosti, stopér Vajda krásne uvoľnil Kuncu, ktorý po individuálnej akcii poslal MFK Zemplín do vedenia. To vydržalo do 75. minúte, keď po súboji Janeka s Obertom ukázal rozhodca na biely bod a z nariadenej penalty kapitán Dusla Lancz vyrovnal na konečných 1:1.