II. LIGA – 9. kolo

introsofttenis

ZALUŽICE – NORTH STARS 14            1 : 1
1. štvorhra : Fedoroňko, Tomáš-Madaras, Pajunk                          7:6, 6:1
2. štvorhra :Lešo Tury-Chaly, Pajunk                                              5:7, 6:2, 5:10
Prvý set prvej štvorhry sa vyznačoval plný zvratov. Hostia začali dobre, vyhrávali už 0:3, avšak domáci zvrátili nepriaznivý priebeh na 5:3, nakoniec sa rozhodovalo v tie breaku, ktorý lepšie zvládli domáci. Druhý set bol jednoznačnou záležitostku domácej dvojice.
Druhá štvorhra mala veľmi vyrovnaný priebeh so striedaním vedenia na obidvoch stranách. O výsledku tejto štvorhry nakoniec rozhodoval super tie-break, ktorý zaslúžene vyhrali hostia.

GORAL  – SOŠOaS                    2 : 0
1. štvorhra : Dudík M., Soták-Halovská, Piskay ml.        6:2, 7:5,
2. štvorhra : Dudík D.,Soták-Piskay ml. Piskay st.               6:2, 6:3,
Prvý set prvej štvorhry bol v réžii domáceho družstva, v druhom sete súper zlepšil svoju hru, avšak záver setu lepšie zvládla domáca dvojica.
V úvode prvého setu druhej štvorhry hostia „zobrali“ podanie domáceho dužstva, avšak v ďalších hrách si ho neudržali a domáci nakoniec obidva sety vyhrali, aj keď výsledok nezodpovedá priebehu hry, nakoľko súper bol veľmi zdatný.