MFK Zemplín pokoril aj Košice!

intromfkkosice

dsc_9488MFK Zemplín mal parádny úvod, po 28 minútach viedol rozdielom triedy 3:0 a vynikajúci dojem z prvého polčasu nepokazil ani gól košického Škutku v samom závere prvého dejstva. Po prestávke sa hral naďalej výborný futbal, hostia v snahe zvrátiť nepriaznivý stav otvárali zadné dvierka, ale domáci Knobloch, Vanák ani Danko neskórovali. Podarilo sa to až v 79. minúte košickému Škutkovi, ktorý znížil na 3:2. Posledné slovo patrilo domácemu mladíkovi Židovi, ktorý tvrdou strelou stanovil na konečných 4:2.

Pred 100 divákmi rozhodoval Mano.

MFK ZEMPLÍN: Brudňák – Janek, Hruška, Trninič, Vanák – Knobloch (65. Žido), Jakubčo (84. Mižík), Hořava (70. Mihok), Ruskovský (46. Jacko, 80. Danko) – Serečin (46. Špilár), Kunca.

• 25.2.: Michalovce – S. N. Ves.

{yoogallery src=[/images/obr/sport/futbal/s1011/pripravnymfkkosice] thumb=[polaroid] width=[130] height=[100] title=[Michalovce – Košice 4:2]}