Napriek trápeniu winLand po ôsmykrát vyhral

intromodra

Michalovskí hádzanári v nedeľňajšej predohrávke 21. kola prvej ligy po ôsmy raz za sebou zvíťazili, keď doma zdolali napriek veľkému trápeniu Modru 28:22 (15:13). Najbližšie sa winLand predstaví v Bojniciach, doma ho diváci znovu uvidia o dva týždne v súboji s Martinom.
Michalovskí hádzanári sa s Modrou trápili. Prvýkrát sa dostali do vedenia až v 19. minúte gólom Pivarníka (8:7), ale ani potom nedokázali prekročiť svoj tieň. Napriek tomu viedli do prestávky dvojgólovým rozdielom 15:13. Po zmene strán sa winLand na chvíľu rozbehol, v 40. minúte viedol už 21:15, ale súper sa dokázal o štyri minúty znovu nebezpečne dotiahnuť (21:18). Keďže sa Modra na viac ako tri góly priblížiť nedokázala a záver domácim relatívne vyšiel, zrodilo sa víťazstvo 28:22, ktoré bolo z kategórie utrpených, ale zato už ôsme za sebou.