Michalovskí hokejbalisti obhájili majstrovský titul!

introhokejbal

introbrano

Michalovským hokejbalistom sa podarilo v Košiciach 29. mája obhájiť titul z minulého ročníka! Po základnej časti figurovali až na piatej priečke, ale vo výborných play-off zápasoch sa im podarilo prebojovať až do finále! Vo finále narazili na Košický klub ELZA United Dargov. Hralo sa na tri víťazne zápasy. Po troch zápasoch bol stav 2:1 pre našich chlapcov. HBK Michalovce mali titul na dosah.

Rozhodujúci zápas bol  výbornej kvality a každú chvíľu viedlo iné mužstvo. Ešte tri minúty pred koncom viedol Dargov o dva góly 6:8. Michalovce odvolali brankára  a znížili na 7:8. Vyrovnanie prišlo v poslednej minúte, zápas skončil  nerozhodne 8:8. Hralo sa predlženie 2 x 5 minút, v ktorom gól nepadol hoci šance boli na oboch stranách. Nasledovali samostatné nájazdy. V samostatných nájazdoch bol úspešnejší  michalovskí brankár Július Kmec, aj keď brankár Dargova chytal rovnako výborne, ale Ladislav Sabol ho prekonal , tým rozhodol o víťazstve Michalovčanov a chalani sa mohli tešiť z vytúženého titulu.

{yoogallery src=[/images/obr/sport/ostatne/hokejbal/ms2011kosice] thumb=[polaroid] width=[130] height=[100] title=[Michalovce – ELZA United Dargovom]}