MFK Zemplín s vysokou vyhrou proti Lučencu

introdorastt

introfucoFutbalisti MFK Zemplín Michalovce, účastníka druhej najvyššej súťaže, zvíťazili v 23. kole sobotňajšom  stretnutí na domácej pôde nad FK LAFC Lučenec vysoko 4:0. MFK Zemplín strelil premiérový gól pod umelým osvetlením. Po Uškovičovej prihrávke ho prízemnou strelou spoza obrancu zaznamenal Hořava.

V 18. minúte priamy kop Hotteka končí na brvne Michalíkovej brány. Krásny moment, ktorý roztlieskal michalovské tribúny. Veľká šanca hostí prišla v 45. minúte, keď Mižíkovu strelu vyhlavičkoval z bránkovej čiary Kovaľ. V 59. minúte Kunca vybojoval v strede ihriska loptu, okamžite vysunul Uškoviča, ktorý zoči-voči Michalíkovi nezaváhal a poslal loptu presne k žrdi. Michalovčania boli stále pri chuti, po osi Kovaľ – Ruskovský – Kunca posledne menovaný vystrelil, loptu zblokovali hostia na roh. V 64. minúte sa presadil Krmpotič, ktorý presnou strelou dal gól a Zemplinčania vyhravali rozdielom triedy. V posledných sekundách duelu padol ešte jeden gól, Uškovič dorazil Gamkrelidzeho strelu a kozmetický upravil na konecných 4:0.