Výsledky mládeže 1.BK Michalovce z víkendu

intropolsko

introbasketDružstvo kadetov 1.BK Michalovce sa v tomto súťažnom ročníku pripravuje v súťaži Východoslovenského pohára za účasti 7 družstiev na budúci ročník celoslovenskej súťaže kadetov.  Počas uplynulého víkendu odohrali orli domáci dvojzápas s lídrom súťaže Tydam Košice, ktorý doteraz neprehral, preto sa očakávali ťaté zápasy. Domáci hrajú v tejto súťaži s družstvami, ktoré majú na súpiskách vekovo o rok až dva roky straších hráčov a to najmä kvôli lepšej připrave pre budúci ročník.

V prvom zápase sa domáci držali až do tretej štvrtiny na rozdiel 10-15 bodov no nakoniec nezvládli poslednú štvrtiny a skúsený súper zaslúžene zvíťazil. V druhom zápase naopak začali velí dobře a darili sa im aj rýchle protiútoky a po prvom polčase viedli o 5 bodov. Zápas bol vyrovnaný až do poslednej štvrtiny, kde orlom došli sily a najmä fyzicky nestačili na svojho súpera, ale aj tak potrápili favorita a odohrali výborné zápasy.

Kadeti – Východoslovenský pohár :

1.BK Michalovce – Tydam Košice 28:59 (16:29)

1.BK Michalovce – Tydam Košice 58:69 (36:31)

Najbližší domáci zápas odohrajú 17.3.2012 o 9:00 a 12:00 hod v telocvični Gymnázia P.Horova s Levočou.

Žiaci :

Slávia Prešov – 1.BK Michalovce 57:59 (23:33)

Slávia Prešov – 1.BK Michalovce 49:41 (28:24)

Najbližší domáci zápas odohrajú 22.4.2012 o 9:00 a 11:00 hod v telocvični Gymnázia P.Horova s KAC Košice.

Starší mini žiaci :

1.BK Michalovce – Juniorbasket Košice 21:40 (5:19)

1.BK Michalovce – Juniorbasket Košice 15:49 (4:19)

Najbližší domáci zápas odohrajú 18.3.2012 o 10:00 a 12:00 hod v telocvični VII.ZŠ na ul. Krymskej s družstvom Spišská Nová Ves .