Dukla uspela aj na Považí

hokejstrelec-intro

Vedúca Dukla cestovala v 6. kole prvej hokejovej ligy do Považskej Bystrice. V dramatickom zápase zvíťazila 4:6, keď posledný gól počas pover-play strelil do prázdnej brány štyri sekundy pred koncom Kmiť.

dukla michalovce partneriVo vyrovnanom zápase sme inkasovali ako prví v desiatej minúte prvej tretiny. Našťastie dvoma rýchlymi gólmi v 13. a 15. minúte sme sa ujali vedenia. Od tohto momentu sa na nás domáci len gólovo doťahovali. Naši hokejisti umnou obrannou hrou držali súpera pred naším obranným pásmom. Štyri minúty pred koncom zápasu sa však domácim predsa podarili dotiahnuť na rozdiel jediného gólu. Považania ožili a vynútili si presilovú hru. Pri následnom odvolaní brankára sa už, už zdalo, že inkasujeme. Našťastie nás brankár opäť podržal a už spomínaný Kmiť pár sekund pred záverečným hvizdom definitívne poistil naše víťazstvo.