Šechný porazil Topoľčany.

intro-spis

Michalovce v 12. kole prvej hokejovej ligy cestovali do Topoľčian. Po riadnom hracom čase bol stav nerozhodný 2:2.

V michalovskej bráne nastúpil, kvôli chorobe Kuraliho, Košický juniór Okoličány. Vo vyrovnanom zápase do polovice stretnutia sa vyznamenali hlavne obaja brankári, ktorí za svoj chrbát nepustili ani jeden, jediný gól. Ako prvý streleckú smolu pretrhli naši hokejisti gólom Palovčíka. O pár minút sme už vyhrávali 2:0, keď skóroval počas presilovej hry, nestarnúci Richard Šechný. Zdalo sa, že slabšie Topoľčany sa už nezmôžu na odpoveď. No huževnatým a kolektívnym výkonom sa im predsa podarilo v poslednej tretine, v ktorej boli lepším mužstvom, vyrovnať. Keďže v nasledujúcom predlžení gól nepadol, nasledovali samostatné nájazdy. V nich prekvapil istým výkonom náš mladý brankár, ktorý inkasoval iba jediný raz. Dvoma zásahmi Richarda Šechného si tak z Topoľčian odvážame cenné dva body a ostávame na čele tabuľky.