Michalovskí juniori v dvoch zápasoch s jediným gólom

intro-nz
 MI-NZ-44
Juniori HKM Michalovce začali v nedeľňajšom zápase proti Novým Zámkom rýchlym gólom. Jednogólové vedenie si udržali do prestávky, napriek tomu, že ich súper predčil počtom striel, a do kabín odchádzali v optimistickej nálade.
Začiatok druhej tretiny priniesol obdobný hokej, ako úvod zápasu, avšak od šiestej minúty sa obraz hry zmenil. Domáci inkasovali v rozmedzí šiestich minút štyri krát. Hostia si nasledne až do konca zápasu kontrolovali priebeh hry a domáci si rozháranou hrou nedokázali vytvoriť dostatočný tlak ani v presilových hrách. Naopak, v jednej z presiloviek dokonca inkasovali.
Bilancia víkendu juniorov je teda nelichotivá: HKM vyslalo na bránu súperov 45 striel, brankári HKM čelili 82 strelám, z tohto počtu dokázali vyťažiť jediný gól za víkend a inkasovali 12 krát. Nevyužili ani jedinú presilovku, ale v oslabení inkasovali dva góly a jeden dokonca v presilovej hre.

HKM Michalovce –  HK Lokomotíva Nové Zámky 1:6

po tretinách (1:0, 0:4, 0:2)

Góly: 1:0 12 Róbert Jenčo (14 Michal Prepiora, 22 Ľuboslav Tomčo), 1:1 17 Patrik Cseres (80 Tomáš Fiala, 10 Martin Vnuk), 1:2 17 Patrik Cseres (80 Tomáš Fiala, 77 Šimon Hlinka) pres/1, 1:3 80 Tomáš Fiala (77 Šimon Hlinka, 97 Patrik Sepeši), 1:4 45 Vilmos Kaiser oslab/1, 1:5 17 Patrik Cseres (80 Tomáš Fiala, 10 Martin Vnuk), 1:6 10 Martin Vnuk (80 Tomáš Fiala, 17 Patrik Cseres)
  •     Vylúčenia: 4:7
  •     Presilovky: 0:1
  •     Oslabenia: 0:1
  •     Strely na bránu: 23:40 (6:12, 8:17, 9:11)
  •     Rozhodovali: Mihaľov Martin, Bľanda Ladislav, Beňuška Peter
  •     Divákov: 80

Nové Zámky:57 Marek Ivan GK, 7 Patrik Bačkor F, 10 Martin Vnuk F, 15 Juraj Bednárik F, 17 Patrik Cseres F, 22 Petar Caglevič D, 28 Richard Konc F, 45 Vilmos Kaiser D, 69 Denis Juhász D, 71 Róbert Minárik F, 77 Šimon Hlinka D, 80 Tomáš Fiala F, 83 Adam Longauer F, 97 Patrik Sepeši D
Michalovce: 88 Martin Babják GK, 29 Daniel Mindžák GK – 6 Marek Vinc F, 11 Ľuboš Kočan D, 12 Róbert Jenčo F, 13 Michal Makkai D, 14 Michal Prepiora F, 21 Martin Papcuňár D, 22 Ľuboslav Tomčo D, 23 Peter Novák D, 24 Dominik Kopec F, 27 Marko Estók F, 28 Jaroslav Hanes F, 47 Rastislav Sokol F, 55 Lukáš Varga F, 86 Ladislav Halapy D

zdroj: SZĽH

{yoogallery src=[/images/obr2/sport/hokej/Juniori/s13/nz] thumb=[polaroid] width=[150] height=[150] title=[HKM Michalovce – NZ 1:6]}