Jednoznačné víťazstvo: Dukla rozstrieľala súpera z Liptova

Dukla - LM-42

Dukla - LM-39Michalovskí hokejisti zvíťazili v zápase 22. kola prvej hokejovej ligy na domácom ľade nad tímom MHK 32 Liptovský Mikuláš 6:3Zverenci trénera Milana Staša o svojej výhre rozhodli v prvej tretine, ktorú vyhrali 5:0. Tri góly michalovskej Dukly zaznamenal Martin Drotár, po jednom pridali Ivan Fedorko, Štfean Majerník a Richard Šechný. Michalovčania sa najbližšie predstavia v Topoľčanoch, doma ich uvidíme opäť v piatok 28. novembra, kedy o 17.00 hod. privítajú Senicu.

25. Poliaček (Piatka, Uhrík)

Vylúčení: 6:8, navyše Majerník 10. minút nešportové správanie – Bartik a Holiga obaja 10. minút nešportové správanie.

Presilovky: 2:0

Oslabenia: 2:0

Rozhodovali: Korba – Hric, Smerek

Divákov: 1050

HK DUKLA: Němec (25. až 31. Borko) – Šterbák, Kubát, Urban, Šeliga, Tkáč, Briják, Buraľ – Fajčák, Šechný, Drotár – Cmorej, Linet, Čížek – Banovský, Linet, Podsedlý – Fedorko, Huňady, Schnelly – Halás

MHK 32: Hollý (17. Bachan) – Mezovský, Moravčík, Nitriansky, Kadlubiak, Janči, Holiga – Bartík, Kuric Macík – Roháč, Trochta, Marcinko –  Uhrík, Piatka, Poliaček – Klimčík, Oravec.

zdroj: duklamichalovce