Michalovskí juniori s dvoma prehrami

DSC 0565
V druhom polčase síce zlepšili pohyb no otočiť duel už nedokázali. Postupne sa vyfaulovali 3 hráči základnej zostavy + hosťom chýbal pre chorobu Jankaj. V tomto zápase zaslúžene vyhrali nechýbalo veľa a hostia mohli uspieť.
DSC 0478

Rožňava – 1.BK Michalovce        74:60 (48:29), štvrtiny : (25:23, 23:6, 15:14, 11:17)

Zostava 1.BK : S.Kováč 24, M.Laurinčík 12, R.Skvašik 10, M.Jevočin 6, R.Štec 6, M.Hospodár 2, J.Novakovský, M.Chrobák

DSC 0538

V nedeľu sa hral zápas slušnej úrovne. Hostia oveľa lepšie bránili a zápas bol do polovice tretej štvrtiny vyrovnaný. Následne si domáci vytvorili 15 bodový náskok, ktorý si udržali až do konca. Orli podali bojovný a hlavne koncentrovanejší výkon ako v Rožňave. Darila sa im aj streľba s väčších vzdialeností. Tretiu štvrtinu prehrali o 10 bodov a to rozhodlo. Momentálne sú juniori v skupine východ udržujú na 6.mieste z 9.družstiev. Tabuľku stale vedie družstvo bez prehry Academic ŽU Žilina.

ESPRIT Košice – 1.BK Michalovce             73:57 (33:27), štvrtiny : (19:15, 14:12, 22:12, 18:18)

Zostava 1.BK : R.Skvašik 28, S.Kováč 10, R.Štec 6, M.Laurinčík 5, F.Jankaj 5, M.Jevočin 3, M.Hospodár, J.Novakovský,

DSC 0571

Juniori 1.BK Michalovce odohrajú najbližší domáci zápas 29.11.2014 o 13:00 s Kežmarkom a v nedeľu 30.11.2014 s družstvom Spišskej Novej Vsi o 11:15. Oba zápasy sa odohrajú v telocvični GPH.