FK Púchov – MFK Zemplín Michalovce 2:1

MFK Zemplín aj do tretice Púchovu podľahol

Zemplínčania boli po dvoch predchádzajúcich prehrách s Púchovom namotivovaní na bodový zisk, ale spočiatku boli aktívnejší domáci. V 10. minúte kopali Púchovčania rohový kop Jurgom, po skrumáži nasledovala strela Novysedláka, no Zahradník tento pokus zblokoval. V 12. minúte Ľubarskij prenikol po pravej strane, vystrelil, no domáci zblokovali. O minútu brankár Žofčák kryl strelu Novysedláka. V 16. minúte unikol po ľavej strane Jevľanov, ktorý tvrdo vystrelil, brankár vyrazil na roh. Hneď po ňom hlavičkoval nad bránu Pavlovčák. Domáci sa dočkali v 18. minúte, center Luhového z ľavej strany, našiel nabiehajúceho Vanáka, ktorý hlavou otvoril skóre – 1:0. V 31. minúte centroval Jevľanov, Zahradník však netrafil zblízka bránu. V 38. minúte zahrávali hostia rohový kop, Vajda hlavou našiel pripraveného brankára Pláničku. V 41. minúte sa sčista-jasna objavil Zahradník sám pred brankárom, no zblízka namieril iba do gólmana domácich.

Aj v druhom polčase začali aktívnejšie domáci, hneď v 48. minúte Luhový strelil do brvna michalovskej svätyne. V 50. minúte prienik domáceho Jurgu zastavil brankár Žofčák faulom a z nariadenej penalty zvýšil kapitán Púchova Švec na 2:0. V 62. minúte domáci obranca Korený fauloval Zahradníka a kapitán hostí Ľubarskij takisto z penalty znížil na 2:1. Keďže v 90. minúte po centri  Jevľanova stopér Vajda zblízka nedal, skončil zápas víťazstvom Púchova 2:1.