Výhra Orlov s poradovým číslom 20

introke

Orli nastúpili na posledný zápas základnej časti palubovke družstva Kovohuty Krompachy v základnej zostave T.Mitterpák, Maškulík, Mižák, R.Rakovský, Biganič a boli favoritom stretnutia. Hostia si postupne vypracovali po prvej štvrtine 9 bodový náskok, ktorý po polčase narástol na 21 bodov a zápas sa neskôr len dohrával. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, orli sa presadzovali najmä zpod koša, na druhej strane im nepríjmnosti spôsoboval domáci Sopkovič.

6

Týmto zápasom sa ukončila základná časť 2.ligy basketbalistov časť Východ. O víťazovi súťaže a postupujúcom do 1.ligy rozhodne divácky atraktivně play-off.  Zhoda náhod spojila týchto dvoch súperov aj do prvého kola play-off. O postupujúcom sa rozhodne v dvojzápase a družstvo, ktoré bude mať lepšie skóre postúpi do druhého kola. Najbližší zápas odohrajú Orli 28.4.2012 najprv na palubovke v Krompachoch a následne sa odveta uskutoční dňa 1.5.2012 o 19:15 v telocvični GPH v Michalovciach.

Kovohuty Krompachy – 1.BK Michalovce 67:83