Víťazná séria michalovskej Dukly pokračuje aj naďalej

6
Hokejisti HK Dukla Michalovce zvíťazili v stretnutí 24. kola I. hokejovej ligy na ľade Liptovského Mikuláša hladko 5:2 a nielenže po prvýkrát v sezóne získali skalp Liptákov, ale natiahli aj svoju víťaznú sériu, ktorá trvá už päť zápasov.
5

Góly do siete popredného tímu prvej ligy zaznamenali Peter Klouda, Juraj Faith, Patrik Huňady, Peter Čížek a v závere pečatil michalovské víťazstvo svojim druhým gólom v stretnutí Juraj Faith. Rozbehnutí Michalovčania sa najbližšie predstavia doma, keď v piatok 4. decembra o 17.00 hod. privítajú na svojom štadióne celok HC Dukla Senica.

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Dukla Michalovce 2:5

po tretinách (2:1, 0:2, 0:2)

Góly: 11. Bartík (Cibuľa), 19. Lichanec (Uram, Števuliak) – 14. Klouda (Faith), 28. Faith (Kouda, Drotár), 37. Huňady (Voronov, Čížek), 46. Čížek (Voronov), 60. Faith.

Vylúčení: 2:7, navyše Števuliak 10. minút hráči, Mezovský 10. minút hrubosť (obaja Liptovský Mikuláš)

Presilovky a oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Valach – Holienka, Vyšný

Divákov: 713

MHK: Dovina – Krčula, Mezovský, Oravec, Nádašdi, Oško, Kadlubiak – Bartík, Cibuľa, Jabrocký – Uram, Lichanec, Števuliak – A. Laco, Piatka, Gápa – Brezniak, Lištiak, Marcinko.

HK DUKLA: Okoličány – Hančák, Dolgoš, Voronov, Kubát, Buraľ, V. Urban, Šangin, Boboš – Faith, Klouda, Drotár – Lušnikov, Hinďoš, Banovský – Fedorko, Salnikov, Schnelly – Jenčo, Huňady, Čížek.

zdroj: duklamichalovce