DORAST: Michalovce – Topoľčany 5:4

DORAST: Michalovce - Topoľčany 5:4 DORAST: Michalovce - Topoľčany 5:4 DORAST: Michalovce - Topoľčany 5:4 DORAST: Michalovce - Topoľčany 5:4

5. nadstavbové kolo – 1.liga dorastu

DORAST: HK Mládež Michalovce – HC Topoľčany 5:4

po tretinách ( 0:2, 2:1, 3:1 )

Tréner HK Mládež Michalovce – D. Kapusta:

Už pred zápasom bolo isté, že to bude mimoriadne náročný zápas. Topoľčany celú základnú aj nadstavbovú časť potvrdzujú, že majú veľmi kvalitné mužstvo. V prvej tretine sme hrali trochu zakríknuto. Možno sa chlapci ešte otriasali zo zápasu v Považskej Bystrici. V druhej tretine sme už boli lepším mužstvom. To bolo jednoducho na tom hokeji vidieť. Mali sme aj trochu šťastia pri našom prvom góle, ktorý strelil Pisio. Brankárovi to prepadlo do brány a tento gól nás postavil na nohy. V tretej tretine tie tri góly potešili nielen mňa, ale určite  aj všetkých divákov v hľadisku.

pripravil: L.B.

22:09 – Mário Pisio (8 Slavomír Georgiev, 24 Patrik Gavura)
35:22 – Richard Mašlanka (26 Peter Boltun)
41:00 – Peter Boltun (18 Matej Hinďoš)
42:05 – Martin Schnelly (77 Lukáš Onuška, 21 Murat Hasani)
54:48 – Murat Hasani (12 Ľuboš Fajčák, 29 Martin Schnelly)

Góly Topoľčany:
07:20 – Miroslav Bobocký ( Martin Przygodzki)
18:49 – Peter Kováčik ( Stanislav Varga)
34:38 – Peter Bednár (67 Filip Pekarčík)    oslabenie o 1 hráča
56:04 – Miroslav Bobocký ( Kristián Grman)

Zostava HK Mládež Michalovce:
Tomáš Bziňák, Patrik Blahuta, Lukáš Onuška, Murat Hasani, Ľuboš Fajčák, Martin Schnelly, Slavomír Georgiev, Patrik Gavura, Peter Boltun, Richard Mašlanka, Matej Hinďoš, Boris Giba, Lukáš Jenčo, Mário Pisio, Patrik Huňady, Lukáš Bittó, Eren Hasani, Branislav Uličný, Ján Halajčík

Zostava HC Topoľčany:
Andrej Beliansky, Kristián Grman, Patrik Hano, Martin Przygodzki, Denis Mihalik, Miroslav Bobocký, Peter Kováčik, Juraj Grác, Stanislav Varga, Peter Bednár, Ján Švenda, Bohumil Behan, Jozef Gál, Dávid Košecký, Šimon Vincze, Filip Pekarčík, Peter Hašpica, Michal Paluš, Andrej Gráčik, Jozef Uhrecký, Mário Pokus

Rozhodcovia: Halecký Miroslav, Smerek Vladimír, Szabó Tomáš
Návšteva: 320 divákov