Víťazná séria Dukly sa skončila po prehre v Prešove

Dukla-PO-26
Desať zápasov v rade nepoznali hokejisti HK Dukla Michalovce ako chutí prehra. Za ten čas dokázali zdolať každého protivníka v Budiš I. hokejovej ligy. Až prišlo stretnutie „nešťastného“ trinásteho kola.
Dukla-PO-31
V ňom „vojaci“ padli v Prešove, kde miestnym „tučniakom“ podľahli 3:4 po predĺžení, hoci po dvoch zrovnaniach ešte na začiatku poslednej minúty hracieho času viedli 3:2. Domáci ale v power-play vyrovnali, no a v predĺžení im zabezpečil presilovkovým gólom extra bod Michal Kokavec, ktorý tak preťal michalovskú víťaznú sériu. Na druhej strane, Zemplínčania, ktorí sa naďalej s prehľadom slnia na prvom mieste v tabuľke, bodovali aj v jedenástom zápase v rade, takže táto ich séria trvá aj naďalej.

HC Penguins Prešov – HK Dukla Michalovce 4:3
 po tretinách (1:1, 1:1, 1:1 – 1:0)