MFK Zemplín remizoval s Trenčínom

introtrencin
trencinDomáci začali živšie, v 7. minúte Jakubčo uvoľnil Kuncu, ale pred ním včas zachránil brankár Volešák. V 32. minúte mal výbornú možnosť Hottek, ale z ľavej strany preloboval bránu i vybehnuvšieho gólmana Trenčanov. O päť minút tvrdo vypálil Serečin, jeho dobre mierenú strelu k žrdi Volešák na dvakrát zneškodnil.
Hostia sa do prvej šance dostali v 41. minúte, ale bola stopercentná – kanonier Depetris sa sám pred brankárom Brudňakom zamotal v kľučkách a Zonzon ho eliminoval. Po hodine hry Serečin priťukol Jakubčovi a jeho bomba tesne minula šibenicu. V 71. minúte sa už domáci dočkali, Serečin individuálne prenikol po pravej strane a strelou pod brvno nedal Volešákovi šancu – 1:0. O tri minúty sa po brejku dostal k zakončeniu Kunca, ale z vnútra šestnástky namieril vedľa. Od 78. minúty hrali Trenčania po zranení Čögleya o desiatich, ale napriek tomu sa im v 82. minúte podarilo vyrovnať – z pravej strany odcentroval Mazán a Baez akrobaticky skóroval – 1:1. V záverečných minútach mohli oba tím strhnúť výhru na svoju stranu. Najprv Depetris v 86. minúte filigránskym lobom poriadne natiahol Brudňaka a v 90. minúte vychytal Volešák v stopercentnej šanci Waseema.

• 82. Baez
  • ŽK: Waseem, Gamkrelidze – Baez, Peltier.
  • Rozhodca: Vlčej
  • Diváci: 935

MFK ZEMPLÍN: Brudňak – Janek, Marcin, Trninič, Vanák (70. Gamkrelidze) – Waseem, Zonzon, Jakubčo (65. Knobloch), Hottek – Serečin, Kunca.

AS: Volešák – Volešák – Čögley, Godál, Kleščík, Valla – Peltier (76. Mazan), Baez, S. Štefánik, Holúbek (71. Salinas), Mondek (54. Hlohovský) – Depetris

• 33. kolo (sobota 28. mája 2011 o 17.00 hod.): Michalovce – Moldava nad Bodvou

{yoogallery src=[/images/obr/sport/futbal/s1011/29kolo] thumb=[polaroid] width=[130] height=[100] title=[Michalovce – Trencin}