Dukla otočila zápas s Orange 20

intro-20
intro-20-1
V dnešnom zápase prvej hokejovej ligy, naša Dukla vyhrala s reprezentačným výberom Slovenska do 20 rokov. Za zaujímavosť stojí zmienka, že v michalovskom drese už druhý raz nenastúpil kanonier Richard Šechný.
{youtube}bVBjiqTl_qA{/youtube}
V prvej tretine naši chlapci dali bleskový gól, ktorý im prekvapivo vôbec nepomohol v ďalšom vývoji zápasu. V druhej tretine mladí reprezentanti našu Duklu prekorčuľovali a prestrieľali: Zaslúžene otočili v druhej tretine vývoj stretnutia na 1:2. V tretej tretine, konečne Dukla začala hrať hokej na ktorý sa dalo pozerať. Dvoma gólmi sme sa opäť ujali vedenia, ktoré sme už udržali. Dukla v závere mohla pridať ďalšie góly a vyhrať presvedčivejšie. Z našich si pochvalu zaslúží hlavne mladučký Kovaľ, ktorý bol ešte minulý rok iba do počtu.

HK Dukla Michalovce – HK VSR SR 20 s.r.o. 3:2

po tretinách (1:0, 0:2, 2:0)

Góly zápasu:

• 1. Martin Slovák (Alexander Valentín, Ján Šeliga)
  • 27. Dominik Fujerík ( Matej Bene, Eduard Šedivý)
  • 31. Matej Bene (Roman Ihnaťo, Patrik Lamper)
  • 47. Martin Kovaľ ( Ľuboš Fajčák, Alexander Valentín)
  • 51. Jaraj Minčák ( Martin Slovák, Juraj Kadlubiak)
  • Rozhodcovia: Halecký Miroslav, Kalina Ondrej, Hric Peter,
  • Diváci: 950
HK Dukla Michalovce: Kotvan – Žemba, Kadlubiak, Hančák, Boržík, Šeliga, Mucha – Minčák, Slovák, Štefan – Králik, Gašpar, Pavličko – Kovaľ, Mach, Fajčák
HK Orange 20: Riečický – Luža, Trška, Macejko, Kurali, Bagin, Šedivý, Nechala, Bajaník – Matoušek, Šimčák, Hinďoš – Bubela, Zigo, Jakúbek – Hudec, Fujerík, Ďaloga – Ihnaťo, Bene, Lamper

{youtube}mMd0tntsVXA{/youtube}

{yoogallery src=[/images/obr/sport/hokej/s2012/orange] thumb=[polaroid] width=[130] height=[100] title=[Michalovce – Orange 3:2]}