HK Mládež Michalovce cez víkend ako na hojdačke

kubovgol

V nedeľu sa očakával ťažký super z Prešova ako aj ťažký zápas, preto bol prekvapivý výsledok po prvej tretine 4:1 pre našich chlapcov. Na druhu tretinu však super z Prešova nastúpil s celkom inou taktikou a už nás nepustil k slovu. Za stavu 4:5 sme vymenili brankárov, ale ďalšie tri minutý sme inkasovali ďalšie dva góly, takže zjavne tento zápas nebol o brankároch, ale o nezvládnuteľnej obrane. Tomu nasvedčujú aj výsledky ďalších dvoch tretín 0:6 a 0:2, v ktorých náš útok nedokázal dať ani jediný gól.

mi-rk_jun_16_of_32

HK Mládež Michalovce – P.H.K. Prešov n.o. 4 : 9

(4:1, 0:6, 0:2)
  • Góly MI: 1. Banovský (Zrelák, Harasthy), 8. Uličný (Mašlanka), 13. Zrelák (Uličný, Mašlanka)pres/1, 13. Puškár (Blahuta, Kočan)
  • Zostava  MI: Miloš Kočan, Tomáš Banovský, Dávid Antal, František Zrelák, Patrik Blahuta, Tomáš Puškár, Jakub Uličný, Lukáš Jenčo, Ľuboš Horčík, Patrik Gavura, Jozef Štofaník, Dominik Harasthy, Lukáš Orlik, Richard Mašlanka, Martin Babják

• Góly MI: 35. Uličný (Mašlanka, Zrelák), 39. Gavura (Kočan)pres/1, 45. Uličný (Zrelák, Blahuta),
  • Zostava  MI: Miloš Kočan, Ján Oros, Dávid Antal, František Zrelák, Patrik Blahuta, Tomáš Puškár, Jakub Uličný, Lukáš Jenčo, Richard Koceľa, Patrik Gavura, Róbert Jenčo, Ľuboš Kočan, Dominik Harasthy, Richard Mašlanka, Martin Babják
  • Strely: 29:14
  • Vylúčenia: 6:6
  • Rozhodcovia: Bogdaň Andrej, Mihaľov Martin, Jobbágy Martin

foto: Martin „AYCO“ Babják{yoogallery src=[/images/obr/sport/hokej/hkmladez/ruzomberok] thumb=[polaroid] width=[130] height=[100] title=[Michalovce – Ruzomberok 4:9]}