Dukla si vybojovala tri body v Trnave

15

Michalovskí hokejisti HK Dukla dnes vybojovali v zápase 2.kola nadstavbovej časti prvej hokejovej ligy na ľade Trnavy cenné 3 body. Našimi úspešnými strelcami boli Kovaľ, Pavličko a nová posila Dukly Majeský,  pre ktorého to bol prvý gól v drese Dukly. Najbližšie sa naši chlapci predstavia na domácom ľade 11. decembra, kde privítajú Senicu o 17.00 hod.

3

Skoré zápasu otvoril domáci hokejista Marek Mertela, ktorý po nenápadnom usmernení puku  hokejkou prekonal ležiaceho Kotvana. Michalovce dlho na seba nenechali čakať a vyrovnávajúci gól strelil nová posila Igor Majeský. V 30.minúte uzdravený Králik prihral z ľavej strany na druhú Kovaľovi, ktorý chladnokrvne prestrelil Jančoviča a Dukla viedla 2:1. Poistný gól Dukly dal v 57.minúte Pavličko a Michalovce si odnášajú z Trnavy cenne víťazstvo.