Dukla úspešná pod novou taktovkou

petruna
dukla-hc07-6340Hokejisti HK Dukla Michalovce dnes začali sériu troch stretnutí, kde na domácom ľade privítali Detvu.  Úvod nového lodivoda Dukly Jana Vodilu vyšiel podľa očakávaní o čom hovorí výsledok, kde dnes porazili Detvu 4:2. Najbližšie sa naši hokejisti predstavia v utorok, kde privítajú Liptovský Mikuláš už v tradičnom čase o 17.00 hod.
Úvod zápasu otvoril Králik v 7. minúte a Dukla viedla 1:0. O 7. minút neskôr skóroval Ivan Boržik, ktorému asistovala  nová posila Martin Opatovský. V 29. minúte zvýšil Rastislav Gašpar  vedenie Dukly o 3 góly. O minútu nato prišla rýchla odpoveď Detvy, kde úspešným strelcom bol Juraj Rehuš. V 42. minúte Jaroslav Kóňa upravuje výsledok na 3:2 pre Detvu. O 4. minúty Ivan Boržik skóruje a posiela Duklu Michalovce do vedenia o dva góly. Dukla si pripisuje na svoje konto prvé víťazstvo na domácom ľade v novom roku s novým trénerom. Tak len dúfajme že v takom duchu budú pokračovať aj nasledujúce zápasy našej Dukly.