Michalovská juniorka rozprašila Nové Zámky

mi-nz_jun-2517

mi-nz_jun-2682

Do nedeľného zápasu nastupovali naši juniori v úlohe favorita a skôr sa očakávalo, či chalani zápas nepodcenia. Opak bol však pravdou. Už po ôsmich minútach tromi gólmi vyhnali súperovho brankára na striedačku a družstvo Nových zámkov si vzalo oddychový čas. To našich chalanov nezastavilo a do konca prvej tretiny viedlo už 4:1.

V druhej časti sa hra mierne vyrovnala a akcie sa prelievali z jednej strany na druhú, no aj tak to bolo naže mužstvo, ktoré vyťažilo z hry viac aj zásluhou dvojice domácich gólmanov. V polovici zápasu sa totiž domácemu publiku po prvý krát predstavil aj Kubo Hoferica a zjavne mu naše farby zapáčili.
Tretiu tretinu sme prehrali 1:2, ale tá sa už zo strany domácich niesla len v znamení kontrolovania víťazstva.
Smutným zakončením tohto zápasu bol fakt, že družstvo Nových Zámkov tento zápas nezvládlo ani herne, ani psychicky a pred koncom zápasu dostal trest aj tréner hosťujúceho mužstva a musel opustiť striedačku.
Po tomto víkende našich juniorov delí od baráže už len jediný bodík.

18.kolo I. liga juniorov – Nadstavbová časť

HK Mládež Michalovce – HK Lokomotíva Nové Zámky  9:4

po tretinách (4:1,4:1,1:2)

Góly:7. Banovský (Mašlanka, Zrelák) pres/1, 7. Mašlanka, 8. M.Kočan (Jenčo, Magic) pres/1, 18. Mitera (Kočan, Harasthy), 25. Mašalnka (Zrelák), 26. Banovský (Zrelák, Mašlanka), 31. Halapy (Mašlanka, Zrelák) pres/2, 39. Zrelák, 56. Magic (Uličný, Mitera) – 11. Cseres (Fiala, Longauer), 25. Vnuk, 45. Paulík (Bednárik, Vnuk), 60. Paulík.

Vylúčení: 7:8. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Mihaľov – Jobbágy, Bľanda. Divákov: 90.

Michalovce: Orlík – Onuška, Antal, Blahuta, Gavura, Jesenký, Halajčík, Halapy – Zrelák, Mašlanka, Banovský – Wojtovič, Oravec, Uličný – Magic, Jenčo, M.Kočan – Ľ.Kočan, Mitera, Harasthy.